Kolego pomylic sie o 2cm w mierzenu?
Chcialbym zobaczyc jak Ty to mierzysz 
Chcialbym zobaczyc jak Ty to mierzysz 
... znowu polubiłem żelastwo.
Ilość wyświetleń tematu: 79267
Chcialbym zobaczyc jak Ty to mierzysz 
... znowu polubiłem żelastwo.
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"
SFD Team, na forum od 2002-10-05
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
zaczynalem od 28 przez 2 meichy poszedl mi az 1 cm bo nie mialem za ciekawej diety a w zasadzie to nei mailem potem kupilem na allegro (prosze nei smiejcie sie) poradnik na allegro i poszlo mi chyba ze 3 cm bo co neico sie z niego dowiedzialem potem trafilem na sfd i juz mialem wszystko zapiete na ostatni gduzik ale zaczol sie zastuj na 33 kupile sobie potem bialo poszlo mi do 33,5 nie dawno kupilem mono +tauryna+carbo +bialko i poszlo mi do 35 a i na serie biore 35x12"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P
Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok.. 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły