Szacuny
0
Napisanych postów
173
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6759
czesc !
wiec tak mam 18 lat cwicze juz rok dokladnie 11 miechow wzrost 177 waga 60 kg (smiech) no i tak mam 400 plnow do wydania na ... no wlasnie cos na mase potrzebuje ;) prosze o sensowne porady
Szacuny
4
Napisanych postów
932
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
21109
Przyloz sie do diety bo pewnie jest kiepska patrzac na Twoja wage. Mozesz tez kupic kreatyne-mono. Gainer,bialko,carbo-to chyba bedzie Ci najbardziej potrzebne.
Szacuny
4
Napisanych postów
932
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
21109
Mozesz to kupic tutaj czyli w sklepie sfd. Kup 300g mono np. Vitalmaxa. Jesli chodzi o gainery,bialko,carbo to troche ciezko to okreslic. Carbo kupilbym 2kg,bedzie dobre po treningu. Natomiast gainer i bialko-nie wiemy jakie masz braki i nie wiemy co powinienes kupic.
Szacuny
13
Napisanych postów
1522
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
18418
60 kilo to nie jsest dużo i jak ułozysz diete to na pewno będziesz w stanie wystarczającą ilośc ckal dostarczyć z posiłków lepiej tą kase zainwestować w dobry cykl na kretce
życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi
Szacuny
0
Napisanych postów
173
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6759
hmm z ta dieta to probowalem ... jednak szkola korki zajecia dodatkowe ... ciezko jest tak scisle sie trzymac diety przy takim grafiku ;( a mysle ze odzywki pomoga mi nadrobic te braki :) na wakacjach jak bede mial czas to z ta dieta pokombinuje :) dzieki za rady jesli macie jeszcze jakies porady to prosze piszcie bede mial wieksze 'obeznanie'