SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening mięśni brzucha, prosze o poprawę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 613
Hey, mam prośbę o korektę cwiczeń na mięśnie brzucha. Nie tyle, ze zbliża się lato, ale dla samego siebie marzy mi się sześciopak. Mój obecny plan treningowy na brzuch wygląda następująco:
1.
3x30 przyciąganie kolan do klatki w leżeniu na płasko
3x30 nożyce
3x30 wypychanie bioder do góry
30 s. odpoczynku
10 odchyleń do tyłu, tzw. "kobra"
2.
3x30 zwykłe brzuszki
3x30 kolana ubgięte i uniesione w górę, i naprzemian (lewa ręka do prawej stopy, etc.)
3x30 spięcia

przyznam, że po takim treningu mięśnie mnie cholernie palą i w połowie czasem mam chęc dac sobie na spokój, ale czy myślicie, ze to wystarczy, by miec kaloryfer? Bo jak napnę to coś tam widac, ale chodzi o to, ze jak już zjem, albo napiję się wody, to brzuszek dalej zaokrąglony. Mój kumpel ma bez napinania non stopa wyczesaną kratę, i chciałbym też coś w podobie.
Czy to zależy wyłącznie od genetyki, czy tylko od cwiczeń??

Why do you hurt yourself, when you know I love you...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
A może tłuszcz zalega i trzeba wziąć się za aeroby?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3236
a probowales a6w?

https://www.sfd.pl/temat249347/ 

pozdro4all
KruQ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 542 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19545
spróbuj a6w albo absII

Dobry ziomal nie zamula przy jednej cipeczce...
http://*******/wpzm filmy XXX za darmo
http://*******/c9hb 16tys zdjęć XXX za darmo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3849
jak go po tym miesnie pala to co dopiero po a6w?watpie zeby to skonczyl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 613
areoby 3 razy w tyg. a a6w skończyłem, poza tym trwało dłużej niż 25 min, no i zrobiły się nudne, właśnie dlatego postanowiłem poeksperymentowac:P

Why do you hurt yourself, when you know I love you...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla sezonowców : spalanie tłuszczu i robienie masy przed sezonem by Koniu

Następny temat

HST a rzeźba.

electro
Polecane artykuły