Witam.
Jaka jest bezpieczna ilość serii na poszczególne grupy ćwicząc splitem kazdą grupe raz w tygodniu żeby się nie przetrenować? Bo jak widzę plany zawodowców, którzy biorą koksy i robią np. 12 serii na klatkę to ile ja powinienem robić jeśli ćwiczę rekreacyjnie i nie biorę koksów?
Jaka jest bezpieczna ilość serii na poszczególne grupy ćwicząc splitem kazdą grupe raz w tygodniu żeby się nie przetrenować? Bo jak widzę plany zawodowców, którzy biorą koksy i robią np. 12 serii na klatkę to ile ja powinienem robić jeśli ćwiczę rekreacyjnie i nie biorę koksów?
I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs
Krzysztof Piekarz
Jeden bedzie robił 12 serii i moze to byc za duzo drugi 18 
A może ktoś wrzucić 

a pyzatym kulturystyka jest sportem indywidualnym i intuicyjnym … ludzie nadają jedynie mu pewnych wyznaczników są drogowskazami by jakoś kierować …. A ty sam musisz wiedzieć co ci służy co dla ciebie będzie bezpieczne i będzie przynosić oczekiwany efekt a nie kontuzje czy też rozczarowanie