SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progresja ciężaru w przysiadach w treningu dzielonym

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Od pewnego czasu mam problem z progresją w przysiadach a mianowicie
z ciężarem. Wpadłem na pewien pomysł żeby przysiady ćwiczyć na każdym treningu na samym początku zrobić 3 s przysiadów a następnie przejść do treningu dzielonego. Ćwiczę 4 razy w tygodniu i myślę że to pozwoliło by mi na szybką progresję.Co o tym myślicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rozpisz sobie 5/3/1 jima wendlera na przysiad i bedziesz mial progres przez caly rok albo jakikolwiek dlugofalowy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Mógłby ktoś usunąć ten 2 temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Efekt będzie odwrotny do zamierzonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
A więc co proponujecie mam do dyspozycji tylko stojaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bez sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Rób przysiady POPRAWNIE technicznie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Sztanga jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Cieszymy sie

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Sztangielki też są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83124
Nie przestawaj...

"If I advance, follow me. If I stop, urge me on. If I retreat, kill me."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
A tak na poważnie, jeśli chcę jak najszybciej zwiększyć progres ciężaru w przysiadach to powinienem wykonywać ćwiczenia takie jak żuraw itp czy lepiej się skupić na samych siadach ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia z tym sprzętem?

Następny temat

FBW po powrocie z sezonu

WHEY premium