SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dieta na mase...szybko!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 627
Czesc, zaczolem cwiczyc po 1-rocznej przerwie i chcialbym dolączyc do treningow diete.
Jak kiedys cwiczylem nie mialem diety, a efekty treningow zdaniem moich znajomych i moim były naprade duze. Zatem tym razem chcialbym zrobic to konkretnie. Nigdy sie nie interesowalem dieta wiec jestem zielony w tym temacie;/...
Prosze jakiegos "speca" o ulozenie lub chociarz jakies konkretniejsze wskazowki.
*************
Teraz moze napisze co i jak:
1.Chce szybko przybrac na sile, co za tym idzie masa tez musi pojsc do gory(tak mi sie wydaje)
2.Kupilem troche supli: Kretka Mono 150caps, Cell Pump(ta wieksza pucha), do tego pozniej dokupuje HMB jakies i gdzie tam wcisne 50tabsow Metki+jakies białeczko porzadne:D
3.Sila jest mi potrzebna poniewaz za jakis czas musze przejsc pewne testy fizyczne


Wiek:19lat
Waga:88kg(ogolnie wygladam marnie...tak mi sie pzynajmiej wydaje;))
Wzrost:184cm

CEL: szybki przyrost sily....


Prosze o jakas dietke do tego...przede wszystkim zeby byla jak najtansza...chwilowo mam biede;)



z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
ale ja nie wiem jak Ty te wartości wogóle liczyłeś?! Ja rozumiem że komuś może sprawiaćproblemy takie równanie jak 3*88 ale użyj kalkulatora. Albo tak jak przedmówca napisał gdzie Ty masz w 1 posiłku tyle białka? Policz to eleganco
Ogólnie może być ale na noc wydaje mi się lepszy Twaróg (tym bardziej że ovopol nie ma dobrych opini). Dodaj to tego zdrowe tłuszcze i warzywa i będzie si

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
jak ułożyć diete masz w podwieszonych sporo tego a co do supli to w dziale suplemętacja

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 627
probowalem cos samemu sklecic ale nie wychodzi mi....
dlatego chce uzyskac pomoc od kogos kto sie zna na tym
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Próbuj... i wrzuć ją, a jak będą błedy to napewno sie o nich dowiesz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
chcesz mete brać a diety nie potrafisz ułożyć

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
Jakto nie wychodzi? Czytasz i robisz co pisze. Wszystko masz
tutaj >>> https://www.sfd.pl/temat191365/
i tutaj >>> https://www.sfd.pl/temat127853/ 
jak coś wydziergasz to wklej

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Jaki masz staż, tak apropo?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 627
Obecnie cwicze 1 miesiac:D:D:D:D
Ale rok temu przerwalem 1-roczny trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13912
z takim stażem to ja bym sie nigdy za mete nie łapał . . . twoje zdrowie zresztą . .. . jak chcesz diete układac kiedy mete bedziesz brał to poczytaj o diecie troche w dziale dooping bo na macie nieco wiecej trzeba szamac

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38700
Chwytasz sie za mete, bo według Ciebie juz osiągnąłeś maximum ile mogłes wyciagnąć z diety treningu i supli?
Nie polecam Ci tego wyboru...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 627
wiem od kilku znajomych ze 50tabsow mety to jest nic!
Zadnych efektow ubocznych, to jest absolutnie za malo zeby mialo zaszkodzic, a wystarczająco aby zyskac:D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pij mleko będziesz wielki

Następny temat

Dieta do oceny :)

electro
Polecane artykuły