SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Płatki owsiane na wodzie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5338
Witka.

Próbuję w końcu opanować aktualny okres wielkiego żarcia (i wielkiego trenowania spoko ) ułożyłem byłem sobie dietkę redukcyjną.

Jest w niej tylko jeden problem. Chcę wyeliminowac mleko z diety. To oznacza, że płatki owsiane musżę szamać na surowo ( ) lub na wodzie. Po próbach z tym drugim...

Czy ktoś wie jak toto przyrządzić, aby nie smakowało jak papier? Próbowałem cynamon, kawę, kakao i syrop owocowy. Z tego da się zjeść tylko z syropem - który jak wiadomo jest fujowy... Help pls...

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
bakalie, aromat do ciast

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
ja do płatków dodaje sporo owoców smakuje dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12391
platki z woda slodzikiem i cynamonem sa pycha....a najlepsze z odzywka bualkowa i woda:) mniaaam

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a jest coś złego jak spożyjesz 150-200ml chudego mleka? rozumiem, że jest trochę laktozy, ale w 200ml to bedzie raptem 9g, ja tam jestem wilkim mlekopijem i na redukcji używam sobie 200-250ml do płatków, a na masie to lubie i litra dziennie wypić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 554
platki + rodzynki + odrobina miodu -tak mi poodchodzi

masa.!.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
Dasz rade z wody, tylko jeden posilek taki to przebolejesz. Pomysl o efektach

misiek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
Co do mleka czytałem art w którym jest napisane że wypłukuje wapń a nie go dostarcza. Nie wiem czy to było na forum jeśli nie to postaram się znaleść i wkleje.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11141
Wklejać ten art czy już był bo nie wiem?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9896
dorzuć banana w plasterki pokrojonego i będzie lux.
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
płatki na wodzie... od 3 miesiecy nie jadłem innych! pyszności, bez żadnych dodatków. ale wiem co możesz przeżywać. osobiście polecam z kawą rozpuszczalną i kakao. z rana masz od razu zarełko i dopalacz

Student Turystyki i Rekreacji

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobierzcie mi trening i dite

Następny temat

Co z tym BIALKIEM ???

electro
Polecane artykuły