Wiem, że już wiele osób pisało podobne posty, ale ja bardzo proszę: czy mógłby mi ktoś ułozyć dietę?? Przeczytałam już tysiące artykułów o układaniu diet, ale nadal nie umiem jej ułożyć :( Jestem totalnie ziolona z biologii :/.
Mam 20 lat, 162 cm wzrostu i 60 kg wagi. Moje zapotrzebowanie dzienne to 1600 kcal (po odjęciu już 300 kcal). Jeżeli dobrze obliczyłam to potrzebuję: 124 gr bialka, 186 gr wegli, 40 gr tłuszczy (nie za mało?). Od pon-pt ćwiczę ok 1,5 godzinki na siłowni, jak się zrobi cieplej zamierzam zacząć biegać w weekendy. Całe dnie spędzam przy komputerze (taki już kierunek
, moim marzeniem jest stracic ok 7 kg tłuszczyku.
Z gory dziekuję za pomoc.
Mam 20 lat, 162 cm wzrostu i 60 kg wagi. Moje zapotrzebowanie dzienne to 1600 kcal (po odjęciu już 300 kcal). Jeżeli dobrze obliczyłam to potrzebuję: 124 gr bialka, 186 gr wegli, 40 gr tłuszczy (nie za mało?). Od pon-pt ćwiczę ok 1,5 godzinki na siłowni, jak się zrobi cieplej zamierzam zacząć biegać w weekendy. Całe dnie spędzam przy komputerze (taki już kierunek
, moim marzeniem jest stracic ok 7 kg tłuszczyku.
Z gory dziekuję za pomoc.
Krzysztof Piekarz
, korzystaj z sera bialego, kuraka, ryb, mies typu wolowina, cielecina
