SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

biceps a przedramie...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3462
37 bic a przedramię 31

www.k602.rtk.net.pl - K602HOMEsite zapraszam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14109
ja mam {na razie} 25 w bicu i 23 w przedramieniu.

" Charpe Diem "

Moderator na K**

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3814
a ja chodzę miecha na siłownię i mam 31 w bicu i 24 w przedramieniu i ważę 59kg

AlluVataaR

Wierzę w swoje możliwości!!

KLAN COUNTER-STRIKE'A===>http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=97440

W OBRONIE SPRINTERÓW ===>http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104560&whichpage=2&crc=2617533#post21
AlluVataaR

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1847
41/35
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7445
Ja mam w bicepsie 33,5 a w przedramieniu 30.........:(((
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 750
W bicepsie 40cm, przedramie 34cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
44/34

Moderator
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 603
Dawno nie byłem na forum, ale widzę, że poruszacie mój ulubiony temat bicepsu. Ale jeżeli chodzi o dość kontrowersyjne wyniki szulco (podciąganie 54kg przy 35cm bicepsie i 65kg wagi), to muszę powiedzieć, że przy mojej wadze (55kg) podnoszę na biceps 27kg (seria na rękę), a obwód bica też nie za duży (35cm). No i oczywiście wychodzi mi całkiem nieźle podciąganie się - 4 razy. Może dodam, że podciągam się jedną ręką ;)

Voodoo

Voodoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Biceps 30cm, przedramię 26cm
(SizeXl tutaj dostaniesz tego 2 soga)
Ps. Dziwi mnie fakt że ok. 20lipca mierzyłem bica miałem 29cm i od tamtej pory ćwiczyłem yak sobie a wczoraj mierzyłem i mam 30cm w ponad 2 tygodnie w bicepsie przybył mi 1cm!;D fajnie...

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9563
bicol 46 przedramie 37

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki jest najlepszy trening dla początkującego

Następny temat

SIŁA

electro
Polecane artykuły