Go Hard... Go Home...
...
ZAKWASY Co Zrobic zeby sie ich pozbyć ?? Czy poprostu ciwiczyc dalej ? Prosze o pomoc :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
http://wicek-lampy.cba.pl/
"profesjonalna" naprawa 
...
Miejsca bolące rozruszać, aby zapobiec powstawaniu kwasu niszczącego nasz organizm. Ćwiczyć dalej, ale albo mniej wymagające treningi albo obciążenia te same, ale z dłuższymi przerwami na regeneracje. Witaminki i witaminki i jeszcze raz witamiki. (A, E, C oraz Naproksenem przesmarować bolące miejsca)
najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki
...
Szaba potrzeba więcej Ludzi takich jak ty na Forum.. Dzięki wielkie.. chciałbym z Tobą pogadac na gg lub na maile
Go Hard... Go Home...
...
kup se kurde AntiCramp a zadziała :) byłem na obozie wytrzymałosciowym i dzialało idzealnie 35 zł z 120 kaps. bierzesz góra 5 dzienienie 40 minut przed treningniem
LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)
...
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
panowie zakwasy są złe ale chyba o tym wiecie , świadczy to albo o złym i nieprzemyślanym treningu , złym odżywianiu , braku potrzebnych minerałów w organizmie albo poprostu jesteśmy chorzy
1
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==
Następny temat
Krzysztof Piekarz