Szacuny
5
Napisanych postów
1067
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
60807
rozumiem ale przedstaw (jak ci sie chce ) to na konkretnych cwiczeniach i ciezarach bo nie wiem od czego zaczynales. 30 % robi wrazenie zakladajac ze np jak zaczynales to bylo 120 na klate w serii a w szczycie 156 w serii
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
mialem wpisane wszelkie ciezary w dziennik treningowy, zapamietamlem jedynie ze zmiana oscylowala w okolicach 20-40%, a w stosunku do jakich ciezarow ... raczej niskich, skupiam sie na technice i wolnych powtorzeniach ... jedyne co mi utkwilo w pamieci to biceps - na sztandze z 45 zrobilo sie 65kg - najwyzszy przyrost - reszta poszla sie ***ac razem z dziennikiem
Szacuny
75
Napisanych postów
14747
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
102587
Zuch chłopak!Teraz rzeźbimy bo zalało konkretnie a jest co z tym zrobić.Pozdro FU.
P.S. To prawdziwy wojownik!Zawzięty,systematyczny i wytrwały!Woli wydać w ... $ na suple niż sięgnąć po farmakologiczny stuff!Ode mnie wyrazy szacunku!
Szacuny
0
Napisanych postów
18
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
463
ten brak wzrostu wagi nie wóży dobrze, obym był złym prorokiem ... uaktualnij tą relację w około miesiąc po zakończeniu cyklu gdy mięsnie wrócą do naturalnego stanu uwodnienia