Witam!
Mam 17 lat, 175cmwzrostu przy wadze 54kg! :(
Potrzebny mi trening na masę dobrany do moich warunków
Proszę pomozcie leszczowi... Czuję ze jestem za "chudy" do cwiczen !
PS. Nie mam dostępu do sprzętu jedynie hantle :P
Zmieniony przez - KONIU17 w dniu 2006-01-26 21:18:10
Mam 17 lat, 175cmwzrostu przy wadze 54kg! :(
Potrzebny mi trening na masę dobrany do moich warunków
Proszę pomozcie leszczowi... Czuję ze jestem za "chudy" do cwiczen !
PS. Nie mam dostępu do sprzętu jedynie hantle :P
Zmieniony przez - KONIU17 w dniu 2006-01-26 21:18:10
Krzysztof Piekarz
bardziej od treningu jest ci potrzebna
joke ale na serio to jeśli nie ćwiczyłeś wcześniej to najpierw ogólnorozwojowy >>trening na mase i oczywiście dieta bo bez diety nie ma co
pozdrawaim