Tak jak w temacie , ile przecietnie w miesięcu - dwoch miesiącach wydajecie na suple.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
im większa kwota tym większa głupa , na szczeście z niektórych rzeczy wyrasta sie z wiekiem , ale widze ze młodziez zawsze sie jara kto kogo przebije w wydatkach na suple.
u mnie ćwicza ludzie którzy poza karnetem nie wydaja nic na siłownie i mają efekty w wieku 40 lat , mam tez takich kórzy w swej naiwności pozostawiaja lwią cześć swojej wypłaty z marnym wynikiem.
u mnie ćwicza ludzie którzy poza karnetem nie wydaja nic na siłownie i mają efekty w wieku 40 lat , mam tez takich kórzy w swej naiwności pozostawiaja lwią cześć swojej wypłaty z marnym wynikiem.
członek.mafia.hardcor.pl
...
ja praktycznie samo białko i carbo to z 50 zł moze troche wiecej
jak biore kreatyne to juz wiecej wyjdzie
jak biore kreatyne to juz wiecej wyjdzie

...
byl taki temat poszukaj w wyszukiwarce 

Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
...
100-150 zl ... carbo,bialko,vit
od czasu do czasu jakis stack dokupuje to dodatkowe $
no i zarcie 150-200 z
od czasu do czasu jakis stack dokupuje to dodatkowe $
no i zarcie 150-200 z
Bóg, Honor, SFD
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
coś dokupic, nitrobolon a hst...
Następny temat
Krzysztof Piekarz
no nie Panie Qazie 