SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas na suple?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
Witam szanownych użytkowników tego forum

Ćwiczę już 5 miesięcy na sucho i tak się zastanawiam czy nie zacząć brać supli? co wy na to? Mam 17 lat, ćwiczę 3 razy w tygodniu a mój staż to 5 miechów dodam że jestem w trakcie a6w (dziś 22 dzień )... jeśli powinienem coś brać to co? Tyle tego jest że się już gubię...
Jeśli to coś pomoże to
Tak wyglądałem 5 miechów temu:
http://images24.fotosik.pl/118/f08085bd48da39ec.jpg

a tak wyglądam dziś:
http://images34.fotosik.pl/56/5ad992dc32e06229.jpg


Liczę na pomoc

Pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
"Jesli masz dobry trening , takie cwicenia jak pompki etc sa ci zbedne."

od jutra zaczynam taki:

Dzień I

Klatka:
1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 4/12,10,8,6
2. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 4/10,10,8,6 ( w 6,7,8 tyg. wyciskanie sztangi)
3. Przenoszenie hantla znad głowy leżąc 3/10,8,6
4. Rozpiętki na linkach 3/12,10,8

Triceps:
1. Prostowanie przedramion na wyciągu podchwytem 3/12,10,8
2. Wyciskanie francuskie siedząc z gryfem łamanym 3/10,8,6
3. Waga (po 4 tyg. pompki na podręczach ) 3/10,8,6

Dzień II

Plecy:
1. Ściąganie wąskiego uchwytu do klatki piersiowej z góry 4/12,10,8,6
2. Wiosłowanie sztangi w opadzie 3/10,8,6
3. Podciąganie hantla w opadzie 3/10,8,6

Biceps:
1. Uginanie przedramion z hantlami chwytem młotkowym na przemian 3/12,10,8
2. Uginanie przedramion ze sztangą łamaną stojąc 3/10,8,6
3. „21” ze sztangą prostą 3x

Przedramiona:
1. Uginanie nadgarstków stojąc trzymając wyciąg dolny lub sztangę z tyłu 3/15,12,10

Dzień III

Klatka:
1. Wyciskanie na ławce płaskiej 4/14,12,10,8
2. Wyciskanie na maszynie 3/14,12,10

Barki:
1. Ściąganie linek górnego wyciągu 3/12,10,8
2. Wyciskanie sztangi siedząc 4/12,10,8,6
3. Wyciskanie hantli siedząc 3/10,8,6
4. Wznosy ramion w przód na wyciągu (po 4 tyg. na gryfie prostym) 3/12,10,8

Czworoboczny:
1. Wznosy wzdłuż tułowia 4/15,12,10,8

Łydki:
1. Siedząc na maszynie 3/15,12,10
2. Maszyna Smitha 3/15,12,10

Dzień IV

Nogi:
1. Wyciskanie na suwnicy Smith’a 4/15,12,10,8
2. Wyciskanie na suwnicy skośnej 3/10,8,6
3. Uginanie podudzi leżąc 4/12,10,8,6
4. Martwy ciąg 4/12,10,8,6

Łydki:
1 ćwiczenie 4/15,12,10,8


we wcześniejszym planie miałem trochę inne ćwiczenia, robiłem klatkę raz w tyg i superserie na bic i triceps

"1,5-2 godzin to raczej zbyt dlugo jak na twoj staz...

w ogole to jest dlugo..

jestes prawdopodobnie przetrenowany"

szczerze powiedziawszy to nie odczuwam zmęczenia, wręcz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no na fokach widac ze sie troche poprawiles ale co do supli to pocwicz jeszcze z 5 miesiecy i dobra dieta by sie przydala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wg mnie mozna juz monohydrat np vitalmaxa ten zielony

dobra rzecz i nie droga

a jak z dieta?

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-11-25 17:23:38

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
powiek tak... nie mam jakieś specjalnej diety Staram się jeść porządne śniadanie, 5-6 posiłków dziennie, zero łakoci Nie mam czasu na większe posiłki przedtreningowe dlatego zazwyczaj wcinam jakąś grahamkę, po treningu standardowo banan, koło godz. 18 wcinam obiad (kurczak, mielone, ryż, ziemniaki coś w ten deseń), następnie a6w i na zakończenie jakiś owoc, zazwyczaj jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
nie jest tak zleale za 5 miesiecy mozesz se wziasc monohydrant kreatynyteraz niema co bo od niedawna cwiczysz a jak zaczynasz cwiczyc to rezultaty sa szybkiewiec za jakies 5 miesiecy mozesz se wziasc mono

pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
Wielkie dzięki za odpowiedzi!

ok, tak więc jeszcze trochę poćwiczę na sucho później zabiorę się za to mono...

Mam jeszcze takie jedno n00bowskie pytanko i nie chce zakładać nowego tematu

Ćwiczę klatke z bicepsem, plecy z tricepsem i barki z nogami i powiedzmy czy mógłbym w domu dodatkowo robić pompki, podciągać się na drążku czy też ćwiczyć hantlami? jeśli tak to w jakiej częstotliwości? czy to może jedynie zaszkodzić?

i jeszcze jedno... otóż z tego co wyczytałem ma się jedynie 30 min po treningu na pierwszy posiłek... i pytanko czy wlicza się w to też aeroby? bo ja po ćwiczeniach siłowych jeżdżę dodatkowo z 20-30 min na rowerku i nie wiem czy powinienem spożyć ten pierwszy posiłek przed aerobami czy też spokojnie mogę zrobić to po rowerku/bieżni?

Jakby ktoś miał coś jeszcze do dodania to proszę się nie krępować będę wdzięczny za każdą sugestię

Pozdrawiam,
anders90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
nikt nie odpowie?

Proszę, podzielcie się swoją wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19606
Mono możesz brać śmiało, ale jeśli efekty cały czas ida do przodu to po co wydawać kase? Ale jak się uprzesz to napewno po kreatynie nic Ci nie będzie, tylko się nie "uzalerznij" tak jak coniektórzy że niby bez krety nie ma efektów i na sucho już nie ćwiczą...

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nie rob aerobow odrazu po silowni bo bedziesz spalal miesnie. Jesli juz chcesz jezdzic to zrob przynajmniej 3h przerwy ,ale uwzglednij to w diecie(dodatkowe kalorie). Ogolnie idzie zima wiec raczej bym sklanial sie u ciebie do robienia masy, aeroby jesli juz b. chcesz to 2 razy w tygodniu. Co do supli mono viatala i glutamina . Jak bedziesz dobrze trenowal + dobrze sie odzywiał to gwarantuje ci efekty.

Pozdrawiam

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
mozesz zjeśc i godzinę po. Najlepiej tak 30-45 minut. Nie martw się tym

Ze zdjęć widać że idziesz w dobrym kieruinku. Jeszcze tak z poltora roku i będziesz mial dobre podstawy...

Jak obowdy miesni rosną (przy wykonywanych aero) to możesz je dalej śmigać, ale nie przesadzaj z dlugością treningu (silowy+aero)

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3471
od jakiś dwóch miechów właśnie łącze trening siłowy z aerobami (1,5-2h siłowego + 10min rozgrzewki na rowerku i 20 min pod koniec treningu) i ostatnio zauważyłem że od dawna stoję w sile Na klacie kończe serie 57,5 kg Tak więc chyba zrezygnuje z tak częstych aerobów i będę jeździł powiedzmy 1 raz/tydzień Chociaż z drugiej strony zależy mi również na pozbyciu się tkanki tłuszczowej... ale coś za coś

A co z tymi ćwiczeniami w domu? (pompki, hantle, podciąganie) Są dopuszczalne czy lepiej pozwolić mięśniom w pełni się zregenerować?

Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i x-pand

Następny temat

2 cykl cp+x-pand

WHEY premium