SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i x-pand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
wiam mam pytanko-jak łaczyc jabłczan kreatyny z x-pandem????jakie dawki i w jakich porach to brac?? dziekuje za pomoc

good shape is all I really want!!!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
dla mnie cykl to max 7-8 tyg- u mnie po 6tyg kończą się przyrosty

na twoim miejscu zrobiłbym tak:

wystarczy 1pucha XP- czyli 50 porcji przy treningu 3x tydz starczy na 5tyg i taki bym zrobił 1 cykl na mocnym stacku potem 2- 3 miechy OFF i przywalić dłuższy cykl z 2 puch. Ewentualnie na 1 cykl kupić CP bardziel lajtowy stack ale starczy na dlużej lub STORMA- 80 porcji no i conajmniej na poziomi XP lub nawet lepszy towar:)

dni T: 1 porcja rano naczczo
1 porcja 30 min przed treningiem lub jeśli bedziesz stosować jakieś NO np SHOCK THERAPY to wtedy NO przed 30 min przed treningiem a Xpand zaraz po treningu.

dni NT: 1 porcja rano naczczo


w twoim przypadku tyle w 100% wystarczy przy wadze 65kg. Ja stosuję 2porcje również w dni NT no ale waga prawie 2x taka.





nie wiem czy sie czytelnie wysłowiłem
spadam na trening
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
aa jeszcze jedno-chodzi o dawki dla dziewczyny.-)

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Polaco to co jest napisane na opakowaniach to gowno nei wierz w to zawsze...

co robi? glupie [ytanie cwiczy na silowni

widze profil uzupelniony zdjecie tez jest

poczekaj na specjalistow np JaBi,Pitt Bull,King Odin oni cos napewno poradza

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2007-11-25 17:21:24

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
ja bym zrobił cykl 50-dniowy z racji tego ,że xpanda masz 50 porcji..

wtedy wychodzi jedna porcja dziennie.. w treningowe 30minut przed trenigiem,a w nietreningowe w porze treningu

jabłczan - pewnie masz w kapsółkach.. zobacz ile mg jest w jednej kapsółce i staraj się przyjmować 3-4g w porcji rano na czczo.

PS. fajny tricepsik

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
sorry zapomnialem do profilu zajzecczemu gowno prawda to co pisza na opakowanich??...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zobacz np co pisze na mono olimpa 4 kaps dziennie a to zaledwie 5g

zobacz co pisza na gainerach... nawet po 300-400 g dziennie...

to marketing im wiecej kupisz tym dla nich to lepiej

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Dzieki chłopaki za pomoc to mowicie ,zeby zrobic cykl 50 dniowy>na jabłczanie pisze by brac go 30min przed treningiem i po-4 capsy- czyli brac go razem z xp?-a cos czytalam,ze dobrze to połaczyc z cell pump-jak to wtedy brac?? Cos jeszcze mozna do tego dorzucic-nie pytam o białko i diete-bo to podstawa.

ripahza -dzieki

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak zdjecie w profilu jest twoje to sog za sylwetke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerO2 dawkowanie

Następny temat

czas na suple?

WHEY premium