SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i x-pand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Dziekuje jasne ,ze moje-robione z 3 tygodnie temu

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
nie bierz jabłczanu w porcji razem z xpandem, bo w xpandzie już jest dawka kreatyny i dodatkowo jabłaczan nie jest potrzebny.

jabłczan bierz rano na czczo.xpand przed trenigiem. i to wszystko


nie wiem na czym Ci najbardziej zależy.. nie podałaś celu.. wiem ,że kobitki często biorą BCAA ,jakieś lajtowe spalacze.. w xpandzie niby jest troszke bcaa i glutaminy ale niewielkie ilości.. jabłczan + xpand to dobre połączenie..

cykl na tym mozna robić calkiem elegancki.. wkońcu pobijesz swój rekordzik na "klatke"

aaa i prosze w imieniu swoim i... no i kolegów o jakieś dodatkowe zdjęcia wiesz musimy potem porównać czy były efekty itd.. fachowe oko muuuuuusi zerknąć.. także.. WRZUCAJ !

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-11-25 20:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Zalezy mi na zwiekszeniu masy miesniowej Zdjecia chetnie wrzuce skoro chcecie-mam kilka zrobionych niedawno-a pozniej moge wrzucic dla porownaniaSama jestem ciekawa jak to da efekty

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
oto one

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264


1

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264


2

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264


3

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264


4-to jest w profilu-Wiem ,ze musze popracowac nad barkami-Co radzicie by je bardziej rozbudowac??? Bo jak widac mam z nimi problem-tym bardziej ,ze mialam kontuzje lewego barku-i musze uwazac na niego ehhh???

good shape is all I really want!!!:)

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerO2 dawkowanie

Następny temat

czas na suple?

WHEY premium