SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna i x-pand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
xp jest dobrym suplem więc napewno bedzie ok.
dietę mam nadzieję,masz dobrą- wspominasz, że poprzednio z przyrostami bylo dobrze więc myślę,że tak- ew. gdyby się zatrzymaly bez jakichś wyraźniejszych przyczyn to tutaj myslę powinnaś szukać problemu... jak róniez i w treningu/ktory dobrze byloby wkleic w dziale Trening- no nie masz wprawdzie stażu dwuletniego ale wpisz go dla zaawansowanych.
pisze to po to aby moc wlaściwiej ocenić czy nie robisz jakichś poważniejszych blędów które mogą hamować wzrost w wymienionych częściach ciała- może sie do tego czasami wbrew pozorom przyczyniac nawet trening jako całość/aleto rzadziej i w mniejszym stopniu/.
oczywiście wstępnie można uznać, że cykl możesz zrobić na xp- porcja i porcja/4-5g./ jabł.kreatyny bedzie juz zanadto wystarczająca... ale o tym później- najpierw zaprosić musze do wspomnianego działu w celu omowienia treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
jak kupie horse power to po jakim czasie moge wziasc xp??czy mozna to b rac razem i z czym najlepiej laczyc??z gory dzieki javascript: test('');
javascript: test('');
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale może wiecej szczegółów- bo oczywiście mozna łaczyć- ale taka opdopwioedx bedze niejako "mechaniczna" i wątpie czy wystarczająca.
jeżeli chodzi o xp i hp to właśnie w takiej kolejności/ten drugi uważam za lepszy/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
sog za sylwetkę

cykl dobry tzn na pewno mocny jak na kobietę ale chodzi Ci o duże przyrosty to jak najbardziej ok coś tam już z kreatyn spróbowałaś wiec wiesz "z czym to sie je"


ja w piątek skończyłem storm + shock i efekty bdb a moja waga 107kg łapa 45cm, wiec jeżeli mnie nadal kopie kreatyna to w Twoim przypadku może być tylko lepiej


ps. oczywiście nie życzę Ci ponad 100kg masy


jest sexy
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
nie nic jeszcze nie brałem nawet mono tylko jabłczan z hmb.wiec jak radzicie ?co pierwsze i z czym połaczyć.jak dlugo brac i jakie przezwy miedzy braniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
nie wiem z czy m to sie je:D wiec prosze o pomoc.moja waga 75kg lapa 36 klata 105 reszta nie wiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
bagieta121 nie naduzywaj cierpliwosci modow!!!
zacznij od wyszukiwarki ktora sie miesci w gornym prawym rogu ekranu ..wpisze kreatyna na pierwszy raz lub cos w tym stylu i sobie poczytaj,po to sa te tematy i wyszukiwarka...

milej lektury

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 186
Aderos znam sie na odzywkach i wiem co to jest i jakie ma dzialanie kreatyna.Tylko poprpstu nigdy jej nie bralem i pytam sie co jest najlepsze i jak to brac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
To se załóż własny temat i nie zaśmiecaj innym tematów
Tylko przed założeniem Posta Użyj Wyszukiwarki na temat tych Rzeczy które cie interesuja a nastepnie
https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu-t361131.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264
Tayson-tak chodzi mi o duze przyrosty-jak sadzicie-jak długo powinien trwac ten cykl???Zaczne go 10 grudnia.

good shape is all I really want!!!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerO2 dawkowanie

Następny temat

czas na suple?

WHEY premium