SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

każda grupa 2xtydzień

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 507
witam
mam taki problem, nie wiem jak mam rozpisać sobie plan treningowy żeby obejmował on każdą grupę mięśniową 2 razy w tygodniu.
zawsze mi coś odpada bo wychodzi za mały odpoczynek
ma ktoś jakąś przykładową rozpiske tygodniową?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3583
I dzien-klata,barki,tric,lydki
II dzien-uda,plecy ,bic, przedramie
to chyba najlepsze polaczenie.cwicz systemem
1 - I
2 - w
3 - II
4 - w
5 - I.
tak kiedys cwiczylem jednak niepolecem zbytnio tego planu bo jest bardzo meczacy i moz eprowadzic do przetrenowania tym bardziej jelsi masz maly staz.pozdro

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3583
I dzien-klata,barki,tric,lydki
II dzien-uda,plecy ,bic, przedramie
to chyba najlepsze polaczenie.cwicz systemem
1 - I
2 - w
3 - II
4 - w
5 - I.
tak kiedys cwiczylem jednak niepolecem zbytnio tego planu bo jest bardzo meczacy i moz eprowadzic do przetrenowania tym bardziej jelsi masz maly staz.pozdro

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 507
hmm nie dziwie sie ze moze on prowadzic do przetrenowania poniewaz
klatki nie powinno sie laczyc z barkami, a barkow z tricem, tak samo bic i przedramie
a plecy i nogi cwiczone jednego dnia?
wydaje mi sie ze kregoslup dlugo tak nie pociagnie bo bedzie to dla niego za duze obciazenie, moze sie myle ale kieruje sie wskazowkami z http://www.kulturystyka.pl/atlas/ dlatego wlasnie mam taki problem z ulozeniem odpowiedniego planu bo zawsze cos z czym nie pasuje

mial ktos jeszcze jakies propozycje planów?
pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
1. klatka, barki, triceps, łydki
Klatka:
wyciskanie na płaskiej hantli 5 serii
rozpiętki na maszynie lub zwykłe na płaskiej 5 serii
Barki:
unoszenie ramion w bok 3 serie
wyciskanie nad głowe 3 serie
Triceps:
wyciąg górny 3 serie
francuz siedząc 3 serie
Łydki:
-wspięcia na palce 6 serii

2. Plecy,Biceps,Przedramie, Uda
Plecy:
podciąganie na drązku lub wyciąg 5 serii
wiosłowanie sztangą 5 serii
Biceps:
modlitewnik młotkowy 3 serie
modlitewnik pochwyt 3 serie
Przedramie:
uginanie nadgarstka podchwyt 3 serie
uginanie nadgarstka młotkowy 3 serie
uginanie nadgarstka nachwyt 3 serie
Uda:
prostowanie nóg 4 serie
podciąganie nóg leżąc 4 serie


3. klatka, barki, triceps, łydki
Klatka:
wyciskanie na skosie góra sztanga 5 serii
poręcze 5 serii
Barki:
unoszenie ramion w przód 3 serie
podciąganie do brody 3 serie
Triceps:
wyciąg górny 3 serie
prostowanie w opadzie 3 serie
Łydki:
-wspięcia na palce 6 serii

4. Plecy,Biceps,Przedramie, Uda
Plecy:
podciąganie na drązku lub wyciąg 5 serii
dolny wyciąg przyciąganie do brzucha 5 serii
Biceps:
modlitewnik młotkowy 3 serie
modlitewnik pochwyt 3 serie
Przedramie:
uginanie nadgarstka podchwyt 3 serie
uginanie nadgarstka młotkowy 3 serie
uginanie nadgarstka nachwyt 3 serie
Uda:
prostowanie nóg 4 serie
podciąganie nóg leżąc 4 serie

1-W-2-W-3-W-W 4-W-1-W-2-W-W 3-W-4-W-1-W-W 2-W-3-W-4-W-W i od począrku.

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 507
dzieki za dokładną rozpiskę, ale chodziło mi raczej o to co z czym połączyć żeby każda grupa mięśniowa zdążyła się zregenerować
ale ciągle zastanawia mnie czy plecy i ćwiczenie nóg w jeden dzień nie wpłyną źle na kręgosłup?
miałem już z kręgosłupem problemy i nie chce żebym znowu musiał przerwać trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37710
nie ma wiele mozliwosci polaczen grup w takim treningu, tak jak koledzy wyzej rozpisali byloby najlogiczniej
istnieje jeszcze mozliwosc superserii klatka+plecy i tego samego dnia bic+tric ale sam jeden Bog wie co to moze przyniesc, najpewniej ostre przetrenowanie

przeczytaj to: https://www.sfd.pl/temat239664/

tez sie przymierzam do zerwania z tradycyjnym dzielonym ale wacham sie pomiedzy HST a innymi rozwiazaniami//
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3583
moim zdaniem tez to nie jest dokonca dobre polaczenie ale chyba najlepsze z mozliwych.dlatego lepeij sie zastanow nad tym czy musisz cwiczyc kazda partie 2 razy w tyg.ja mialem o wiele lepsze rezultaty cwicz raz w tyg niz 2.no ale jak chcesz

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5744
ja mam tak:

-klatka, tricepsy, nogi, przedramie (A)
-plecy, barki, bicepsy, przedramie (B)

trening A-poniedziałek, czwartek
kltka
tricepsy
uda
łydki
przedramie

trening
B-wtorek, piątek

plecy
barki
bicepsy
przedramie

pozdro mysle ze to mniej obciaza kregoslup.. bo tez mam z nim problemy i to dosyc duze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Przedmowcy wiedza co robią ale uwazaj bo jesli nie masz długiego stażu na siłce to se odpusc ten plan bo za bardz obciąża organizm, szczególnie na początku jego stosowania.
Mój plan:
1. klatka tricepsy barki kaptury przedramiona
2. grzbiet bicepsy uda łydki
1 2 w 1 2 w w
Trzeba na począrtku bardzo delikatnie wproqadzac.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń... oceńcie i pomóżcie!!!!!

Następny temat

trening budujacy

Shoty
Polecane artykuły