SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DIETA I TRENING NA ZRZUCENIE NADWAGI - PROSZE O POMOC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4
Ma prośbę potrzebuje dobry sposób na zrzucenie kilku kilo (kilku to mało powiedziane) Proszę o radę , i jeśli moglibyście o podanie przykładowej diety i przykładowych ćwiczeń (tylko proszę o wyrozumiałości ma 40 kg nadwagi i moje stawy i kręgosłup nie wszystko wytrzymają ) . Z góry dziękuje >: )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
Na początek podaj swoją płeć, wagę, wzrost, aktywność ruchową itd.
1) proponuję przenieść post do działu "dla zupełnie zielonych"
2) poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie
3) w kwestii diety przeczytaj ten artykuł i zastosuj się do zawartych w nim porad https://www.sfd.pl/temat231127/
4) przy tak dużej nadwadze może się okazać, że poczekasz trochę na efekty, bo możesz mieć fatalną wrażliwość insulinową. A zatem uzbrój się w cierpliwość i ćwicz wytrwale
5) w kwestii treningu, zacznij od częstszych spacerów, biegania, rowerka, generalnie od ćwiczeń tlenowych. Jeżeli jesteś w stanie, to zastosuj też elementy z treningu domatora: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Oczywiście lepsza będzie siłownia. Zacznij od treningu obwodowego, a po 2 tygodniach do miesiąca przejdź na trening rzeźbiący

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4
Mam niecałe 19 lat , mam 186 cm wzrostu i 123 kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4
Mam niecałę 19 lat 123 kg i 186 cm wzrostu , proślłbym jeśli to morzliwe o jakiś przykład diety ;_) pozdrawiam bulik
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
Kobieta czy mężczyzna? Przeczytaj koniecznie posta, do którego link Ci podesłałem. Tam znajdziesz wszystko.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4
Dzięki za porady. Odwiedziłęm linki dzięki za pomoc jeśli masz jeszcze jakieś rady to pisz. Dzięki Pozdrawiam

Ps. mężczyzna
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
Ułuż sobie na podstawie tego jakąś dietę, a potem wklej do oceny w dziale Odżywianie.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne zakwasy....;/

Następny temat

Poczatkujacy. CEL - MASA.

electro
Polecane artykuły