Ma prośbę potrzebuje dobry sposób na zrzucenie kilku kilo (kilku to mało powiedziane) Proszę o radę , i jeśli moglibyście o podanie przykładowej diety i przykładowych ćwiczeń (tylko proszę o wyrozumiałości ma 40 kg nadwagi i moje stawy i kręgosłup nie wszystko wytrzymają ) . Z góry dziękuje >: )
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Na początek podaj swoją płeć, wagę, wzrost, aktywność ruchową itd.
1) proponuję przenieść post do działu "dla zupełnie zielonych"
2) poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie
3) w kwestii diety przeczytaj ten artykuł i zastosuj się do zawartych w nim porad https://www.sfd.pl/temat231127/
4) przy tak dużej nadwadze może się okazać, że poczekasz trochę na efekty, bo możesz mieć fatalną wrażliwość insulinową. A zatem uzbrój się w cierpliwość i ćwicz wytrwale
5) w kwestii treningu, zacznij od częstszych spacerów, biegania, rowerka, generalnie od ćwiczeń tlenowych. Jeżeli jesteś w stanie, to zastosuj też elementy z treningu domatora: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Oczywiście lepsza będzie siłownia. Zacznij od treningu obwodowego, a po 2 tygodniach do miesiąca przejdź na trening rzeźbiący
1) proponuję przenieść post do działu "dla zupełnie zielonych"
2) poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie
3) w kwestii diety przeczytaj ten artykuł i zastosuj się do zawartych w nim porad https://www.sfd.pl/temat231127/
4) przy tak dużej nadwadze może się okazać, że poczekasz trochę na efekty, bo możesz mieć fatalną wrażliwość insulinową. A zatem uzbrój się w cierpliwość i ćwicz wytrwale
5) w kwestii treningu, zacznij od częstszych spacerów, biegania, rowerka, generalnie od ćwiczeń tlenowych. Jeżeli jesteś w stanie, to zastosuj też elementy z treningu domatora: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Oczywiście lepsza będzie siłownia. Zacznij od treningu obwodowego, a po 2 tygodniach do miesiąca przejdź na trening rzeźbiący
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
...
Mam niecałę 19 lat 123 kg i 186 cm wzrostu , proślłbym jeśli to morzliwe o jakiś przykład diety ;_) pozdrawiam bulik
...
Kobieta czy mężczyzna? Przeczytaj koniecznie posta, do którego link Ci podesłałem. Tam znajdziesz wszystko.
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
...
Dzięki za porady. Odwiedziłęm linki dzięki za pomoc jeśli masz jeszcze jakieś rady to pisz. Dzięki Pozdrawiam
Ps. mężczyzna
Ps. mężczyzna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz