SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy jest jeszcze szansa ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat i 174 cm wzrostu , czy jest szansa że jeszcze podrosne (od 3 lat nawet nie drgnełem w góre)?
Co jeść żeby podrosnąć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bana dla archeologa .
aa rothen co w tym smiesznego ?? rano jestesmy odrobine wyzsi niz wieczorem .
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mazur majac 13,5 roku mialem 175 cm wzrostu. Przez nastepny rok uroslem cale 2 cm-tak majac 14,5 roku doszedlem do 177 cm a potem dlugo nic.
Zacząłem się bać, że nawet 180 nie przekroczę. Ale jakoś sie udało- jak skonczylem 17 lat drgnalem troche i tak teraz mam cale 184(rano) i 183 wieczorem. Powiem tak: Na wzrost nie poradzisz nic, albo genetycznie masz zaprogramowane albo nie, no ale tryb zycia i odzywianie tez maja znaczenie.
Pamietasz mamusia mowila-,,Pij mleko synku" A tak poważnie to myśle, że nie masz sie co martwić. Mężczyzni rosną tak do 20-21 roku życia, oczywiście zależy ile chcesz mieć tego wzrostu bo raczej do 200 cm nie dojedziesz, zreszta kto wie. Bądź dobrej myśli

AZMODAN
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhh chciałbym chociarz do 178 dociągnąć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 612 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7379
jest jeszcze szansa!!to wszystko jest uwarunkowane genetycznie, czesto jak ojciej jest wysoki to syn tez.ja mam 18kat i 176cm.i rosne.

Wu Tang Clan killa Beez

".. now we got R&B cats steeling classic rap tracks.." : Cunninlynguists

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5548
Spoko koles musisz byc cierpliwy, ja w wieku 17 lat mialem 173cm, teraz mam 187cm i jeszcze rosne

"Nie ma ze boli"
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
Gdzie jest buzka oznaczajaca znudzenie, zdesperowanie, placz?? Hmm, nie ma. To w takim razie tylko to:





Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie rozumie was ludzie , ja mam 167 cm wzrostu , i czasami lapie doly ze jestem taki niski , a wy qrde przy 178 placzecie ze jestescie niscy ?

"Never Give UP"
----------------------------- Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też mam 17 lat i 175cm i te 175 mam już od jakiś 2 albo 3 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4
denerwuje mnie jak ludzie po 180 cm mówią, że są niscy.Ja mam 17 lat i 174 cm i jeszcze rosnę, ale nigdy nie uważałem że jestem az tak niski że muszę sie martwić ale jak czytam wypowiedzi takich ludzi to wpadam w dołą.Zastanówcie sie co piszecie!!!!!!!

fhfhfg

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20230
musiales odswierzac posta sprzed 5 lat zeby napsiac jakies glupoty ? przez to sie smietnik robi na forum
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015

sra ta ta ta ta...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta-czy dobra?

Następny temat

dieta do oceny

electro
Polecane artykuły