Siema. Byłem na prześwietleniu kręgosłupa, mam zdjęcie i opis:
Prawostronna skolioza lędźwiowa z rotacją w prawo, asymetria ostatniej pary żeber.
Niemam jak zeskanować zdjęcie więc nie wżucę.
Czy z taką albo takimi wadami kręgosłupa moge ćwiczyć na siłowni?? Co się zaleca w moim przypadku?? Pomyślałem sobie że na asymetrię żeber będę robił brzuszki, może coś pomoże. Jak troche się ociepli będę chodził na basen jak najczęściej i pływał krałlem.
Wogóle wypowiedzcie się coś na ten temat.A może ktos sie na tym zna...
pzdr
Prawostronna skolioza lędźwiowa z rotacją w prawo, asymetria ostatniej pary żeber.
Niemam jak zeskanować zdjęcie więc nie wżucę.
Czy z taką albo takimi wadami kręgosłupa moge ćwiczyć na siłowni?? Co się zaleca w moim przypadku?? Pomyślałem sobie że na asymetrię żeber będę robił brzuszki, może coś pomoże. Jak troche się ociepli będę chodził na basen jak najczęściej i pływał krałlem.
Wogóle wypowiedzcie się coś na ten temat.A może ktos sie na tym zna...
pzdr
1
Krzysztof Piekarz