SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spalacze - opinie..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7670
Potrzebuje dobrać jakiś spalacz do K.O, jako,że Thermo Speed nie ma na magazynach u Olimpa,a w sklepach też nie mogę go dostać, mam do wyboru coś takiego:
Nature's Best stack force 100 caps
NATURE'S BEST perfect burner 90 caps
TREC thermo fat burner

Co sądzicie o tych spalaczach? Nie mam zielonego pojęcia o tej grupie suplementów..

Potrzebuje spalić trochę tłuszczu w okolicy ud,brzucha,tyłka.. nic wielkiego.

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 7317 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49092
Na obecnym rynku spalaczy znajdziemy wiele mieszanek naturalnych ekstraktów o działaniu termogenicznym, które skutecznie wspomagają redukcje tkanki tłuszczowej, a dodatkowo dodać energii, kiedy to deficyt kaloryczny daje się we znaki. Myśle, że aktualne spalacze mają zdecydowanie lepszy skład, a co ważne nie powodują efektów ubocznych w postaci rozdrażnienia, uczucia drżenia rąk, uczucia "palenia" w żołądku. Takim właśnie spalaczem jest najnowszej generacji Redox, który gorąco polecam.https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=redox

Po pierwsze musisz odpowiedzieć sobie na pytanie jakiej dawki kofeiny potrzebujesz i jak silnego pobudzenia. Jeśli wystarczy Ci umiarkowana dawka kofeiny wybierz Redox Extreme, jeśli oczekujesz silnego kopa przed treningiem, wybierz wersję Redox'a z większą dawką kofeiny.
Redox tłumi apetyt, dzięki czemu pomaga nam utrzymać dietę w rydzach. Tym samym można powiedzieć, że chroni nas przed podjadaniem. Dodaje energii i motywacji do jeszcze ciężej pracy nad sylwetką.
Jeśli chcesz wiedzieć jaki spalacz jest obecnie nr 1 na naszych rankingach, zerknij tutaj: https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Spalacze_tłuszczu_ranking__najlepszy_spalacz_tłuszczu-a905.html

Polecam również zakupić białko, które jest niezwykle potrzebne podczas odchudzania. Mało tego zwiększony udział białka w diecie jest bardziej potrzebny w trakcie redukcji tłuszczu niż podczas budowania masy mięśniowej. Jeśli nie wiesz jakie białko wybrać zerknij na ranking, który znajdziesz pod tym linkiem:
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezvidafitness/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 74703
slabe te stacki...

podstawa i tak bedzie dieta, trening silowy i hiit ( ew. aeroby ), to jest 90% sukcesu

dobre spalacze to : lipoxene, scorch, meta burn xtp, ew therm line II w wiekszych dawkach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7670
Dieta, trening.. jest ok.

Chodzi mi o dobre spalacze..

Co sądzicie o MRM Meta Burn ?

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Ts podobno ma byc od stycznia znowu w sprzedazy a a jak cos innego ze spalaczy to tak j./w.



Meta Burn XTP dobry spalacz



Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-01-02 15:40:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
scorch
meta burn xtp
dyma burn
tight

wybieraj
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7670
od razu spytam..

jakieś białko do 180zł ?

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7670
2,3 kg.. trochę mało..

.....Audi,Vide,Sile....

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
no to ostrovia... dużo stuffu za nieduże pieniądze...

Willhelm

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guarana a kreatyna <pytanie>

Następny temat

co po cyklu kreatynowym?

electro
Polecane artykuły