SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o spalacze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Witam

MAM TAKIE PYTANKA:

- czy termal pro można zakupić tylko na ******** ? czy można to zrobić gdzieś taniej? Czy możliwy jest zakup innych termogeników gdzie indziej niz na suplech us w miarę dogodnych cenach ? Co wogóle polecacie - czy thermal czy może jakieś inne, podobne środki ?

Za odpowiedzi jestem mocno wdzięczny a jak odnowię abonament to dam sogi

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Ja poleciłbym raczej czystą efedrynę hcl vaso pro a nie thermal.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
dokladnie..
nawet zwykly toossi..sie nada...

zdrowiej i efektywniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wkoncu sie dzial suple przekonuje do tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..od lat najlepszego, najtanszego i najfajniejszego prepratatu efki na swiecie


(poza arsanem 25mg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ano
Thermal tak tezma eca ale ma tez dodtaki , które do końca nie wiemy jak działają na nasz organizm więc lepiej kupić jak koledzy wyzej pisali albo syntetyczną albo tussi i kofeine z tyrozyne z Hiteca i jechana

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-22 01:49:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 810 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5882
Dobra - to teraz tak - skąd efke syntetyczną ?
ps. mam w domu suszoną ephedre ale jest ich tak duzo ze nie mam pojęcia jakie związki chemiczne w niej są...

Czy syrop na kaszel rzeczywiscie powoduje działanie termogeniczne ? Jeśli tak to ile się go bierze i jak ?

Fotograf, fotoreporter - potrzebujesz PROFESJONALNEGO fotografa??? - [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie vaso to shitex, dziala zupelnie inaczej niz thermal (wogole dziala?), zero pobudzenia tylko ciagla zwalka, okresy analogiczne z cyklem thermala, dieta podobna, trening tez, ino vaso nic nie daje, imo oczywiscie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
o vasso tez nie zle a jk sie zakrecic to mozna kupic tanio ,tylko ja mialem ostanio rozpierniczone kapsolki ,i nie wiedzialem czy mam czasem kreski ciagnac czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grafik jest kilka miejsc gdzie możesz kupić tanio thermala ale na forum ci nie podam-zasay takie są.Poza tym thermal jest bardzo skuteczny i silny więc chyba wiesz co chcesz wziąść i po co:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kup lepiej tussi.. ja sie nie przekonałem wcześniej bo myslałem ze w tussi jest pseudo efka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co i ile??

Następny temat

Jabłczan cytruliny

WHEY premium