Witam..Pytanie jest nastepujące..w poniedzialek bylo swieta wiec siłownia zamknieta...wiec na silke poszedlem we wtorek...a cwicze 3 dniowym planem..i dzisiaj bylem na silowni i powinienem isc w sobote...ale w sobote tez silownia jest zamknieta...I tu pytanie...czy moge isc jutro zrobic sobotni trening ? Czy raczej nie bo nie ma czasu na regeneracje ?
Poztym w sobote sylwester
....Co mi radzicie ? Prosze o odpowiedzi.
Pozdrawiam
Poztym w sobote sylwester
....Co mi radzicie ? Prosze o odpowiedzi.
Pozdrawiam

Krzysztof Piekarz

