Witam mam problem bo cwicze na siłwoni juz 3 lata ale przez te 3 lata cwiczyłem tylko klatke, biceps triceps , barki i moze raz na 2 tygodnie plecki.Są one bardzo hude. Chciałbym teraz zaczc cwiczyc wszystkie partie miesni a najbardziej chodzi mi o nogi ich przez te 3 lata wogle nie dotkłem. I pytanie moje dotyczy czy jesli zaczynam cwiczyc dopiero nogi i plecy i chcem przybrac masy w nich i je pogrubic mam je cwiczyc wiecej niz 1 raz w tygodniu ?? czy 1 raz wystarczy ??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
witam mysle ze podwieszone posty ci pomoga bo niemasz elementarnej wiedzy na temat układania treningu szukajcie a znajdziecie jak to mowia
...
canada skund ty jesteś he?!
trening na mache to 3-4 raza w tygodniu dużo raza, mniejszy ciężar.
trening na mache to 3-4 raza w tygodniu dużo raza, mniejszy ciężar.
kto powiedział, że nie będzie bolało
...
niepatrz,nie wypowiadaj się jak nie wiesz,3-4 treningi z małymi ciężarami i dużą ilością powtórzeń są dobre,ale na redukcję,a co do pytania kolegi to dwa dosyć mocne treningi wystarczą,pamiętaj tym,że duże obciążenia są w budowaniu masy potrzebne,bo małymi nie pobudzisz mięśni odpowiednio.
Człowiek jest tym,o czym cały dzień myśli.
...
na początek na nogi daj takie ćwiczenia :
przysiady 4x 15/12/10/8 - lub dobierz progresje odpowiadającą sobie
prostowanie nóg na maszynie 4x 12-10 - jeżeli masz taka możliwość jeśli nie to bedziemy myśleć nad innym
uginanie podudzi 4x 12-10 - j/w
i wspięcia na palce na łydki 4x 20 az do palenia mięsniowego.
pozdro
Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-10-29 10:34:55
przysiady 4x 15/12/10/8 - lub dobierz progresje odpowiadającą sobie
prostowanie nóg na maszynie 4x 12-10 - jeżeli masz taka możliwość jeśli nie to bedziemy myśleć nad innym
uginanie podudzi 4x 12-10 - j/w
i wspięcia na palce na łydki 4x 20 az do palenia mięsniowego.
pozdro
Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-10-29 10:34:55
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
...
na redukcje to dobre są biegi na długi dystans<dłużej jak 30 min>ale post nie o tym.
e a może założymy post o księżycówie<nie żart> np. w siłownia po siłowni,e?
e a może założymy post o księżycówie<nie żart> np. w siłownia po siłowni,e?
kto powiedział, że nie będzie bolało
...
ACT jak nie ćwiczył tylko nóg ??
Wg mnie wystarcza 2 tygodnie wprowadzenia . Lekkie cięzary zeby łatwo szło.
Potem juz normalne ćwiczenia nóg.
niepatrz- czemu Ty w każdym poscie ******lisz o redukcji ??
pozdro
Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-10-29 10:52:43
Wg mnie wystarcza 2 tygodnie wprowadzenia . Lekkie cięzary zeby łatwo szło.
Potem juz normalne ćwiczenia nóg.
niepatrz- czemu Ty w każdym poscie ******lisz o redukcji ??
pozdro
Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-10-29 10:52:43
a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
