...
czesc mam 17 lat i 168 cm wzrostu chcialbym jeszcze cos podrosnąc powiedzcie w jaki sposob można to zrobić prosze pomozcie !! z góry dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
vink najprawdopodobniej właśnie około 14 roku życia miałeś skok wzrostu ale może coś jeszcze się podnieść popatrz na rodiców czy masz szanse i nie przejmuj się wzrostem na pewne sprawy nie mamy wpływu i trzeba przywyknąć .
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!
https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620
...
Masz dopiero 17 lat wiec dalej rosniesz, jesli przez rok czasu nic ci nie skoczy na wzroscie to wal do lekarza i wtedy zrobi ci badania po ktorych byc moze zaczniesz kuracje hormonem wzrostu, ale to jest ostatecznosc.Narazie nie masz sie czym martwic.
3
...
ZDROWO SIĘ ODŻYWIAJ....KASZE , RYŻE , NABIAŁ , MIĘSO , JAJECZKA GOTOWANE, WARZYWA , OWOCE ITP
WŁASCIWIE 168CM TO JUŻ SĄ TAKIE OSOBY Z TAKIM WZROSTEM....NIE JEST TO AŻ TAK NISKI WZROST ŻEBY IŚĆ DO LEKARZA....BODAJŻE NASZ HOBERT OLBRYSKI MA 169
WŁASCIWIE 168CM TO JUŻ SĄ TAKIE OSOBY Z TAKIM WZROSTEM....NIE JEST TO AŻ TAK NISKI WZROST ŻEBY IŚĆ DO LEKARZA....BODAJŻE NASZ HOBERT OLBRYSKI MA 169

1
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
...
168 to wcale nie mało ja mam 174
Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-10-15 14:24:07
Zmieniony przez - outsidee w dniu 2005-10-15 14:24:07
...
było setki razy jedz zdrowo i modl się
no i odpowiednie cwiczenia i aminki przed snem tez działają 
no i odpowiednie cwiczenia i aminki przed snem tez działają 
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak
...
Rozciągaj się codziennie . Możesz skorzystać z pomocy rodziców : np. niech tata złapie za nogi , a mama za ręce i niech ciągną jak najmocniej .
Javen saste bachtale !
Me som rakli
...
ja bym sie cieszyl jak bym tyle miał
bardzo latwo mase złapać
tzn lepiej wygląda no
bardzo latwo mase złapać
tzn lepiej wygląda no

...
racja kulturystyka preferuje niższysz
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
olbrzymie pierdy!!
Następny temat
Krzysztof Piekarz
