SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić zeby urosnąć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
co zrobić zeby urosnąć


jesc duzo,zdrwo i zbilansem, spac duoz,nie przemczas sie i nie stresowac, wyprowac sobie zyly na krotkich i intensywnych treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 119
Hehe no widzisz to módl się żeby nie rosnac:P Pozdro:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 119
Achia hehe:) nom to sie modl modl a ja bym chciala troche urosnac ale tak jakies 3 sm bo moj chlopak jest wyzszy ode mnie o 10 cm ale chcialabym zeby byl o jakies 5,6 tylko jak ja bede czekac az ja urosne to on tez wtedy urosnie;( wiec musze przyspieszyc chwilowo rosniecie ale jak... Wlasnie nie wiem co mam jesc czy jakis owoce czy nie... ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
cogito a skad ta teoria ze trening na silowni hamuje wzrost ? przeciez to jest stary mit nie potwierdzony zadnymi badaniami, niektore cwiczenia odpowiednio wykonywane moga nawet stymulowac organizm do wzrostu (chodzilo chyba o przysiady ze sztanga , oczywiscie rozsadny ciezar)

pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
ja mam 16.5 i 169 wzrostu przez wakacje urosłem 4 cm poprzez zwisy na drążku polecam ci !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Po pierwsze z fizyki , a po drugie od duzego systematycznego dzwigania ciezarow kosci zmniejszaja wzrost ,
Jesli w zbyt wczesnym wieku zacznie sie uprawiac silownie co za tym idzie dzwigac ciezary to moze to doprowadzic do spowolnienia lub tez w skrajnym przypadku zatrzymania wzrostu , znam kilku chlopakow ktorzy zawczesie zaczeli cwiczyc i do tej pory sie zastanawiaja czy by byli wyzsi .Wszystko zalezy od genetyki .
Patrzac odwrotnie podobno regularne zwisy na drazku np , stymuluja wzost robil tak M. Jordan podobno w odpowiednim czasie wisial po 30 min dziennie .
A najlepszym sposobem na wzsrost jest stan niewaszkosci w kosmosie nie ma obciazen na kregoslup i nawet dorosli ludzie rosna o kilka centymetrow . Natomiast mlodzi ludzie w wieku wzrostu gdyby byli w stanie niewazkosci napewno ich wzrost w krotkim czasie bylby bardzo znaczacy i moglby byc katastroficzy gdyz mlody kregoslup po powrocie do zwyklej grawitacji bylby nie przygotowany i moglo by dojsc do uszkodzenia ale sa to tylko rozwazania po czesci potwierdzone naukowo .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
hmmm no ja wlasnie czytalem ze z tymi koscmi ze silownia hamuje ich wzrost i skraca to mit , wydaje mi sie ze jak gosc ma zapisane w genach ze urosnie to nawet jak bedzie tyral na silce to duzo to nie zmieni i na odwrot , jak masz w genach zapisane 170 to nie bedziesz mial 190

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
siema ziomale .ja mam sposob na wzrost lol :wiec tak mam 15lat i 187cm wiec duzo ... pije mleko rano i wieczorem i nawet po szkole jem owoce itpp i duzo bialka oczywiscie to i to zobaczycie jakie efekty mleko!! Pij mleko bedziesz wielki! lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Nie od mleka rośniesz, poprostu masz takie geny.
1

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
mozliwe ale duzo mleka pilem i uroslem lol na pewno cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olbrzymie pierdy!!

Następny temat

Fastfoody kultyrysty-posiłki

WHEY premium