Szacuny
0
Napisanych postów
83
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7351
Bralem kreatyne przez 3 tygodnie i teraz mialem przerwe przez trzy cztery dni czy, przerwac cykl i za miesiac wznowic czy, dalej brac tak jak bralem przed przewra?
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7351
:) dzieki wszystkim za odpowiedzi. Dość niefortunnie użyłem sformułowania "musiałem pominąc", miałem na myśli ze poprostu w pośpiechu zapomniałem. Dzieki Pozdrawiam i "biorę" dalej! ;)