witam pakerów..
mam takie pytanie ile serii powinno sie robić na kaptury.. zaznaczam, że ćwiczę cały czas na mase.. dotychczas robiłem zawsze około 4-5 serii różnych szrugsów, ale się zastanawiam czy nie należałoby traktować ich jako normalną grupę mieśniową, tak jak łydki czy triceps, czyli robić około 10 serii nawet..co wy na to doradźcie mi
pozdrawiam
mam takie pytanie ile serii powinno sie robić na kaptury.. zaznaczam, że ćwiczę cały czas na mase.. dotychczas robiłem zawsze około 4-5 serii różnych szrugsów, ale się zastanawiam czy nie należałoby traktować ich jako normalną grupę mieśniową, tak jak łydki czy triceps, czyli robić około 10 serii nawet..co wy na to doradźcie mi
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz