Jest to trening na masę, właśnie skończyłem HST i chce spróbować teraz dzielonego.
Poniedziałek: Klatka + Biceps
Klatka:
Wyciskanie na prostej 12 10 8 8 progresja
Przenoszenie 12 10 8 8 (progresja?)
Rozpiętki 4x10
Wyciskanie sztangielek?
Biceps
Uginanie sztangi stojąc 12 10 8 progresja
Uginanie sztangielki w oparciu o kolano 3x10 (progresja?)
Uginanie ramion ze sztangielkami(uchwyt młotkowy) 3x10
Środa: Plecy + Triceps
Plecy:
Podciąganie(wiosłowanie) sztangi w opadzie 12 10 8 8
Szrugsy 12 10 8 8
Podciąganie (wiosłowanie) sztangielek w leżeniu na ławeczce poziomej: 3x10
Triceps
Francuskie sztangielką 3x10(progresja?)
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 3x10
Pompki w podporze tyłem (+ obciążenie?) 3x10
Piątek: Nogi + Barki (które ćwiczyć pierwsze?)
Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 3x10(progresja?)
Przysiady wykroczne 3x10
Wspięcia na palce stojąc 2x10?
Wspięcia na palce w siadzie 4x10 (2 serie palce do zewnątrz, 2 serie palce do wewnątrz)
Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2x10
A teraz pare pytań:
1. Znacie jakieś ćwiczenie na dwugłowe ud, tylko ze nie mogę korzystać z żadnych maszyn, jedynie „wolne" ciężary.
2. Ostatnio kumpel mi pokazał ćwiczenie, na plecy(chyba) i chciałem się zapytać co o nim myślicie. Otóż wygląda ono tak: kładziemy się na ławeczce(na brzuchu) ręce do dołu ze sztangielkami i wykonujemy wznosy rąk(tak jakby odwrotne rozpiętki ).
3.Ćwiczac barki z nogami, które mam ćwiczyć pierwsze?
4. Wystarczy ćwiczeń na barki, czy mam cos dodać?
Poniedziałek: Klatka + Biceps
Klatka:
Wyciskanie na prostej 12 10 8 8 progresja
Przenoszenie 12 10 8 8 (progresja?)
Rozpiętki 4x10
Wyciskanie sztangielek?
Biceps
Uginanie sztangi stojąc 12 10 8 progresja
Uginanie sztangielki w oparciu o kolano 3x10 (progresja?)
Uginanie ramion ze sztangielkami(uchwyt młotkowy) 3x10
Środa: Plecy + Triceps
Plecy:
Podciąganie(wiosłowanie) sztangi w opadzie 12 10 8 8
Szrugsy 12 10 8 8
Podciąganie (wiosłowanie) sztangielek w leżeniu na ławeczce poziomej: 3x10
Triceps
Francuskie sztangielką 3x10(progresja?)
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 3x10
Pompki w podporze tyłem (+ obciążenie?) 3x10
Piątek: Nogi + Barki (które ćwiczyć pierwsze?)
Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 3x10(progresja?)
Przysiady wykroczne 3x10
Wspięcia na palce stojąc 2x10?
Wspięcia na palce w siadzie 4x10 (2 serie palce do zewnątrz, 2 serie palce do wewnątrz)
Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2x10
A teraz pare pytań:
1. Znacie jakieś ćwiczenie na dwugłowe ud, tylko ze nie mogę korzystać z żadnych maszyn, jedynie „wolne" ciężary.
2. Ostatnio kumpel mi pokazał ćwiczenie, na plecy(chyba) i chciałem się zapytać co o nim myślicie. Otóż wygląda ono tak: kładziemy się na ławeczce(na brzuchu) ręce do dołu ze sztangielkami i wykonujemy wznosy rąk(tak jakby odwrotne rozpiętki ).
3.Ćwiczac barki z nogami, które mam ćwiczyć pierwsze?
4. Wystarczy ćwiczeń na barki, czy mam cos dodać?
!!! Barca más que un club !!!
Krzysztof Piekarz
od wrzesnia nim zasuwamy

bo nikt nie ma zastrzezen 