SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pyłek kwiatowy/pszczeli - wspaniała odżywka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1291
Cze wszystkim.
Łaże sobie po Allegro, przeglądam dział z odżywkami, a tu napotykam się na takie coś: http://allegro.pl/show_item.php?item=61727141 , kolo tu rozpisał się ostro, ale najbardziej ciekawi mnie podsumowanie:

"W wielkim skrócie - pyłek z powodzeniem zastępuje większość odżywek:

kreatynę - zwiększa poziom ATP w komórkach, zwiększa możliwości siłowe
gainery - dostarcza mnóstwa witamin, węglowodanów prostych i złożonych, białek
koncentraty białkowe, BCAA itd. - zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne i mnóstwo endogennych
spalacze tłuszczu - podobnie jak spalacze tłuszczu przyspiesza wykorzystanie tłuszczu jako składnika energetycznego"

Co o tym sądzicie? Czy pyłek jest naprawdę taki rewelacyjny? Czy warto go zakupić i traktować jako odżywkę?
Jeżeli jest naprawdę tak jak tam jest napisane, to chyba sobie to kupię :).
Czekam na odpowiedzi :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1223
sam jestem ciekawy. Może to dziala a moze to wielka lipa.
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
bzdury- jako dodatek do herbatki z cytryna , miodem (aby poprawic odpornosc organizmu w zimie) moze byc

tutaj troche obszerniej
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=dabka 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1291
boogie, dzięki Tobie przypomniałem sobie o wyszukiwarce :). Czy ty osobiście to stosowałeś? Zależy mi na opini kogoś, kto tego spróbował, bo z tego co wiem stosuje się ten pyłek przez 2 miechy..
Znalazłem przez wyszukiwarkę posta https://www.sfd.pl/temat176758/ i z wypowiedzi e-lite wynika zupełne co innego :). Czy mógłby się wypowiedzieć?
Fajnie by było jakby to tak działało :D
...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
stosowalem cykl Dabka i nie odczulem zadnych korzysci- pewnie zdrowko troche sie podreperowalo (poza tym mialem czasami mdlosci)
jak masz pieniadze i czas na eksperymenty mozesz sprobowac, aczkolwiek przy dzisiejszym wyborze suplementow traktowalbym to jedynie jako dodatek prozdrowotny
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
gdyby to działało jak gainer i kreatyna to biegalbym na łake codziennie.
zdr.
bzdura.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
Pyłek kwiatowy... a do tego inhalacja rozżedzoną kupą motylka na poprawę wydolności tlenowej

Zmieniony przez - kopt w dniu 2005-08-25 08:33:49

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Buehehe, poza tym przelicz cene przez ilość jaką otrzymójesz: 310g za 20zł... poszłoby to w jakieś dwa dni jeśli chciałbyś stosować to jako np. "gainera" fest mi rewelka....

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Witam!

Mozesz poczyatc jeszcze tutaj:
https://www.sfd.pl/temat150827/

Zdania sa podzielone...
Ja osobiscie nie stosowalem ale powaznie sie nad tym zastanawialem...


Pozdr
...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
cykl Dabka nic nie daje za bardzo - poprawa odpornosci that's all

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie porawia siły??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy a kreatyna?

Następny temat

Bialko + kreatyna - jak brac? Z czym laczyc, z czym nie?

electro
Polecane artykuły