SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wiek a intensywność treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3141
Mam 16 lat, ćwicze od ponad roku z przerwami.mam jednak pewne wontpliwości odnośnie intensywnych ćwiczeń na siłowni.Czy w tym wieku można ćwiczyć na mase??czy takie treningi nie odbiją sie na moim zdrowiu? Matka chce ze mno iść do lekarza sportowego, a ja jestem tym troche zaniepokojony co mógłby mi taki lekarz zalecić??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31712
masz wątpliwości, to idź do lekarza! W czym problem? Przecież nie chcesz chyba się powykrzywiać

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
ja uwazam ze treningi na siłowni jak najbardziej, tylko moze niekoniecznie na mase, ale na ogólne poprawienie kondycji,troche sily, ale unikac cwiczen obciazajacych osiowo kregosłup.bo jeszcze rośniesz!!! jesli nie masz jakis problemów zdrowotnych ktore przez siłownie moglyby sie pogorszyc, jestes normalnym zdrowym nastolatkiem to nie widze przeciwskazan oczywiscie ja nie lekarz ćwicz,ale z masa poczekaj jeszcze troche

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3141
A mógłby mi ktoś dokładnie podać ćwiczenia które osiowo obciążają kręgosłup??a wyciskanie sztangi siedząc moge robić??czy to tesz osiowo obciąża kręgosłup?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
przysiady ze sztanga i wyciskanie na barki tez, a nie wiem czy cos jeszcze,moze martwy ciag

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
cwicz chłopie bo stary koń już jesteś

HENRY W ARSENALU NA WIEKI !!
------------------------------
http://www.sfd.pl/temat240054/
--==Racovia & Stalówka & Górale==--
...i kup sobie chamie medalik na szyje..."
www.rakow.com.pl
http://www.sfd.pl/temat240054/ TYLKO RAKOW RKS !!
http://www.sfd.pl/temat240054_strona1/ 

...
Napisał(a)
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25260
Stary to za 10 lat będzie. Narazie proponuje dobrego instruktora i możesz sobie ćwiczyć na siłowni.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
unikaj większych ciężarów
ćwiczyć możesz oczywiście

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważność skierowania

Następny temat

nadcisnienie

electro
Polecane artykuły