SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soczewki a wiek itd

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38185
Siema. Mam 16 lat i wade wzroku. W lipcu 2007 miałem na prawe oko -0.5 i nic nie bylo. Teraz widze troche gorzeji tu mam pytanie : czy mogłbym nosic soczewki? CHCe to moge ale czy mi to jakos nie zaszkodzi czy cos? Na sama myśl o okualrach ku.rwicy serca dostaje, nie wyobrazam sobie siebie w okularach. Proszę o jakąś opinie w miare fachowa :) bo nie chce zrobic sobie krzywdy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Decyzje podejmij z lekarzem okulistą, a nie z kimś z internetu...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
Generalnie soczewek używa po zakończeniu procesu rośnięcia (nie tylko wzwyż). Masz 16 lat. Twoje oko wciąż rośnie a soczewki muszą być dobrze dopasowane do oka (rozmiarowo). To oznacza częste badania oczu żeby aktualizować ich wymiary.
Jak masz na to $$$ to chyba nie ma problemu.

Zmieniony przez - Kejmen w dniu 2009-02-22 17:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38185
jak częste badania? na soczewki kasa - nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
nie wiem czy ci to pomoze ale moj kuzyn np. nosi soczewki w wieku 12 lat a dokladnie nosi je od 11 xdd z tego co pamietam on ma te miesieczne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alergia- leczenie, badania

Następny temat

Kontuzja Kolana

Wiecej