Witam! Troche czytam to forum i strone ale dopiero teraz zaczynam trenowac (tzn dopiero teraz zaczynam trenowac na powaznie, a nie tak chaotycznie, niesystematycznie,bez jakiegos sensownego planu jak poprzednio) i chce zrobic dobry plan bo to chyba podstawa :)
Prosiłbym Was o skomentowanie tego programu, jakies porady, co powinienem zmienic, co dodac,jakas konstruktywna krytyke itp! :)
no wiec tak:
Poniedziałek:
triceps i biceps-
6-8 superserii -> 10 razy uginanie ramion ze sztangielkami podchwtyem stojac (z supinacja nadgarstka) + 10 razy pompki w podporze tyłem (opieram ramiona o krzeslo i robie pompki tyłem)
oraz 2-3 serie na przedramiona (ilosc powtorzen az do poczucia zmeczenia) -uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie ze sztangielkami
Środa:
14-15 serii po 10-12 powtórzeń zwykłe "brzuszki"
jakies cwiczenia na grzbiet (nie bardzo wiem jakie beda najlepsze? tutaj prosze szczegolnie o porade!)
Piątek:
klatka-
wyciskanie sztangi na poziomej ławeczce (60% obciazenia maxymalnego) 15 serii po 10 powtórzeń
Uprzedze moze niektore pytania - ćwicząc mam do dyspozycji: sztangielki, ławeczke ze sztanga, drążek oraz własne ciało :)
Prosze o porady,komentarze i z gory dzieki za kazda pomoc!! :)
ps: jesli to ma jakies znaczenie co do planu treningu czy cos : mam 17 lat, 180 cm wzrostu i waze 70 kg.
Zmieniony przez - beginner17 w dniu 2005-08-07 00:42:05
Prosiłbym Was o skomentowanie tego programu, jakies porady, co powinienem zmienic, co dodac,jakas konstruktywna krytyke itp! :)
no wiec tak:
Poniedziałek:
triceps i biceps-
6-8 superserii -> 10 razy uginanie ramion ze sztangielkami podchwtyem stojac (z supinacja nadgarstka) + 10 razy pompki w podporze tyłem (opieram ramiona o krzeslo i robie pompki tyłem)
oraz 2-3 serie na przedramiona (ilosc powtorzen az do poczucia zmeczenia) -uginanie nadgarstkow podchwytem w siadzie ze sztangielkami
Środa:
14-15 serii po 10-12 powtórzeń zwykłe "brzuszki"
jakies cwiczenia na grzbiet (nie bardzo wiem jakie beda najlepsze? tutaj prosze szczegolnie o porade!)
Piątek:
klatka-
wyciskanie sztangi na poziomej ławeczce (60% obciazenia maxymalnego) 15 serii po 10 powtórzeń
Uprzedze moze niektore pytania - ćwicząc mam do dyspozycji: sztangielki, ławeczke ze sztanga, drążek oraz własne ciało :)
Prosze o porady,komentarze i z gory dzieki za kazda pomoc!! :)
ps: jesli to ma jakies znaczenie co do planu treningu czy cos : mam 17 lat, 180 cm wzrostu i waze 70 kg.
Zmieniony przez - beginner17 w dniu 2005-08-07 00:42:05
Krzysztof Piekarz
lepsze to niż w czoło a co do podciągania to wiecie z krzesłem zawsze sie krzesło może rozwalić... i co będzie?? lanie od mamusi 