SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

(((((((((((((((((A Ten Plan Ktoś Mi Oceni)))))))))))))))))

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Ponidziałek

Klatka:
Wyciskanie Sztanki na ławce poz. 3x12
Wyciskanie Sztanki na ławce pół poz 3x12
Rozpięki 3x12

Biceps:
Modlitewik 3x12
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 3x12
Uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie Podpora kolano 3x12

Triceps:
Wyciskanie sztangi w siadzie3x12
Wyciskanie sztangielek w sziadzie3x12
Pompki na poreczach3x12

Środa

Grzbiet:
Podciąganie na drązku Szerokim uchwytem (nadchwyt) 3x12
Podciąganie na drązku Podchwytem 3x12
Podciąganie sztangi w opadzie wiosłowanie 3x12

Uda:
Przysiady ze sztangą na barkach 3x12
Hack-Przysiad 3x12
Martwy ciąg 3x12

Łydki:
Wspięcia na palce w satniu (ze sztangą) 3x12

Piątek

Naramiona:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3x12
Wyciskanie sztangi za głowy 3x12
Unoszenie Sztangilek bokiem w górę 3x12

Nadgarstki:
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 3x12
Uginanie nadgarstków nadchwytem w siadzie 3x12

Brzuch:
Cwicze codzienie A6W -Mysle ze nie przeszkadza do trenigu na mase:)

Thx

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
Ja cie nie czaje po co zakdładasz kolejny temat czytam juz gdzies 3 plan..i to w róznych postach..:/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
a ja bym proponował inne ustawinie ćwiczeń i wogle progresjie zastosował...a i areobt (czyli a6w) troche przeszkadza w masie.<lol>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Bo tam mi nikt go nie oceni

Thx

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
zrób sobie ustawienie
pon klata tric
wolne
sro plecy biceps przedramie
wolne
pia barki i nogi
ćwiczenia duze partie 3-4 ćwiczenia małe 2-3
w izolownych zrób sobie 4x10
a w pozostałych progresjie np 4x/12/10/8/6 albo jak wolisz to stały cieżar ale namnje lepijej działą progresjia i to wszytko a ćwiczenia znajdziesz tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Big_rideR ma rację!
A jak podrośniesz (to nie jest złośliwosć) to proponuję łapy w superseriach

rośnij!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
nadgarstki

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
ja bym to rozbil na 4 dni
klata bic
wolne
plecy tric
wolne
barki przedramie
wolne
nogi

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
no tylko zalezy kto ile ma czasu w tygodniu i jak ma czas na nogi w 4 trening to tez dobrze..<lol>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 418
Ale szczerz nie jest złe prawda?

Thx

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41556
jest dobre ...ale ja ci pisałem jeszcze wszcześniej i tez nie jest najgorsze ehehe:D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

plan dla 16 latka

electro
Polecane artykuły