Przejrzalem ze 100 tematow o taurynie,kretce i carbo.Ale widze,ze bez pytan sie nie obejdzie.Mam carbo,tauryne i kretke mono.No i teraz pytanie jak to polaczyc -planuje tak:
Dni treningowe
rano naczczo: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+20gr carbo
po treningu: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+40gr carbo
do tego przed treningiem 1gr(2 capsy) tauryny
Dni nietreningowe:
rano naczczo: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+20gr carbo
Caly czas sie glowie czy dawac to carbo do kretki razem z tauryna czy nie.
Bede wdzieczny za pomoc. pozdrawiam
Dni treningowe
rano naczczo: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+20gr carbo
po treningu: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+40gr carbo
do tego przed treningiem 1gr(2 capsy) tauryny
Dni nietreningowe:
rano naczczo: 5gr kretki+1gr(2 capsy) tauryny+20gr carbo
Caly czas sie glowie czy dawac to carbo do kretki razem z tauryna czy nie.
Bede wdzieczny za pomoc. pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
