Szacuny
3
Napisanych postów
64
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
422
W sumie to chodzi mi tylko o wasze zdanie Mam za***isty dylemat, Nokia 3100 czy Siemens C65. Prosze o opinie !!! Usuńcie posta póżniej tzn jutro gdzies tak pod wieczór. Dziękuje z góry doradzenie.
Szacuny
0
Napisanych postów
377
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2257
w tych granicach cenowych to polecam Nokie 6610 albo 3220
Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić
Szacuny
3
Napisanych postów
64
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
422
6610 to sie zgodze że wtych granicach cenowych ale nie nokia 3220 !!! Mnie chyba najbardziej przekonuje 3100 Telefon ma opinie że jest wytrzymały, nie tnie sie, bateria dłuuugo trzyma, a to najważniejsze.