SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który atlas wybrać? Za pomoc SoG

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1404
Witam. Stoję przed kupnem atlasu. Mam pytanie. Lepiej kupić atlas Kettler Classic2000 czy dołożyć 300 zł i zakupić Kettler Center100 ?
Oto przykładowe linki do zdjęć obu atlasów:
Classic 2000
http://allegro.pl/item113019801_atlas_kettler.html
Classsic 100
http://allegro.pl/item105072974_atlas_kettler_center_classic_100_super_okazja_bcm.html 
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
ozostal tylko 1 patrzac na ceny bralbym 1

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1404
Przecież pisałem, że linki które podałem są linkami przykładowymi. Ja niebiorę konkretnie tych atlasów. Biorę razem z obciążeniem i modlitewnikiem więc różnica wynosi dokładnie 300 zł. Na cenach podanych w linkach proszę się nie wzorować. Wszystkie atlasy są dostępne.
Pozdraiwam i czekam na pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Ja na twoim miejscu wogóle bym nie inwestował w altlas ,a jeśli już to napewno nie kettler. Obydwa nie wyglądają zbyt solidnie. Lepiej zainwestuj w ławke+stojaki pod sztangę i jakiś wyciąg (taki na obciążenie w krążkach nie w sztabach) wyniesie cie tyle samo podejżewam a będziesz miał napewno więcej porzytku.

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1404
Witam. A dlaczego nie akurat firmy Kettler? Ja właśnie teraz się zastanawiam nad zakupem zamiast atlasu ławki skos z modlitewnikiem z przystawką do nóg wyciągiem i 100 kg i wyjdzie 700 zł taniej od atlasu. Ławka na allegro która zrobiła furroe MASIV. http://allegro.pl/item111687160_lawka_laweczka_masiv_szeroka_modlitewnik_barki.html to jest link do tej ławki. Wyszstko razem jeszcze nawet z gryfem prostym, łamanym 2 hantlami wyniesie 1000 zł a atlas Center 100 1700 zł więc chyba zakupie ławeczke z tymi wszystkimy dodatkami. A co wy na to? Dobry wybór? No i ponoć jeszcze bardziej ławeczka jest wytrzymała od tego atlasu. W instrukcji atlasu tego napisane jest że na buterfly i wyciąg maksymalne obciążenie wynosi 40 kg na sztange 100 kg a na nogi 40 kg więc różnica w wytrzymałości duża. No ale osoba wystawiająca na allegro atlas podaje o wiele wyższe wartości. I gdzie prawda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
niebrałbym zadnegoz nich ale jesli juz musiałbym wybierac to wydaje mi sie ze jednak 2 jak dla mnie jest lepszy

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553
Bierz ławke i sie nie zastanawiaj. Zakładam że jesteś początkującym i chcesz trenować typowo masowo. Z ławeczką sztangą i jakimiś hantlami możesz wiele więcej ćwiczeń wykonać niż na atlasie.(a przynajmiej te podstawowe masowe)

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
za 1500zl to cala silke skompletujesz a nie atlas
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

25=10 zl??

Następny temat

DEKODERY CANAL+

WHEY premium