SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam/zamienie fon, modlitewnik

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
Witam:) jak w temacie s/z tel. LG KU990 oraz także sprzedam lub zamienię modlitewnik. modlitewnik najchętniej zamieniłbym na jakąś ławke składaną np. : http://allegro.pl/item579558989_okazja_kelton_home_lawka_plaska_esus.html lub http://allegro.pl/item579558987_okazja_kelton_home_lawka_skladana_hermod.html lub jeszcze inną. jestem zmuszony go s/z poniewaz miałem mieć więcej miejsca na siłce ale nie wyszło więc potrzebna mi składana ławka gdzie będę mógł włożyć modlitewnik. / LG to samo;D tzn. sprzedam lub zamienię. najlepiej pisać na gg:9436807 to się indywidualnie dogadamy. aha LG jest od ( chyba ) połowy listopada jest gw. producenta wszystkio co do niego dostalem sim-lock orange wyglad jak nówka:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


folia na wyświetlaczu jc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788


więcej mogę wysłać na meila z konkretnej strony zrobione zdjęcie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
aha jeszcze jedno:) tapicerke załatwiałem od firmy KELTON tak że jc to będzie wam pasowało do reszty sprzetu:) malowane pierw podkładem później czarny mat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
a nie chcesz czasem sprzedać modlitewnika i ile byś chciał za nie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
przedziesz napisałem sprzedam lub zamienie:) ile możesz za niego zaoferwać? ćwiczyłem na nim ze 3-4razy i właśnie się dowiedziałem wczoraj że nie dostane więcej miejsca. jc to gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
a jaka waga tego modlitewnika??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
nie mam pojęcia;D waga się zepsuła więc CI nawet nie zważę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 380
a tak srednio ok. 20 kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 282 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7788
nie mam pojęcia. nie mam wagi w ręce. zresztą po co Ci waga??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ K ] ARREMADEX, STORM, TIGHT, LEUCYNA

Następny temat

Dariusz Michalczewski

WHEY premium