SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bialko / cena: Makrelka Rewelka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1686
Pojawila sie makrelka w sosie wlasnym, w cenie za..biscie niskiej. Policzylem sklakulowalem i 100g czystego bialka wychodzi bezkonkurencyjnie porownujac z SP 80, Egg Protein, Sojavit, Piersia KUrczaka czy indyka.

300g mieska ryby kosztuje ....2,59 zl. 300g po odsaczeniu w sosie wlasnym. Czyli bite 60g bialka za 2,6 zl. Dwie, trzy takie puchy dziennie i zapotrzebowanie zrobione.

Dlaciekawskich: tesko, puszka duza jak groszek zielony, firma Giana

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
twarog chudy - kostka 250g - 50g bialka - 1.7zl w plusie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 761 Napisanych postów 16449 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 169412
He, he, też ostatnio zajadam się twarogiem chudym pod różną postacią. Dzisiaj był twaróg, rzodkiewka, szczypiorek i cebulka
Co do makreli, to niezbyt zdrowe jest zapychanie sie rybami z puchy

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
z serka się pyszne koktajle robi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1686
Ludzie co Wy porownujecie. Ja mam na mysli najlepsze bialko zwierzece, z rybki i to zdrowo tlustej (omega-3). Chudy twarog ze swoim bialkiem mleka, laktoza i tluszczem to liga nizej stad i cena moze lepsza :)

civic

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Giana ma****owe ryby
próbowałes ich tuńczyka?
smakuje jak papier

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17485
princess też jeśli chodzi o tunę to paierowy jakiś - może to dla wegetarian???
dla mnie chyba najlepszy jest neptun

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
neptun taaa - lub ten norweski hell coś tam
nawet smaczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 52 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1686
sprobujcie tej makrelki! w sosie wlasnym nigdy nie jest tak aromatyczna jak w oleju ale za to kalorii mniej a bialka 20% tak czy inaczej.
W takich samych duzych puszkach jest tunczyk Princess za okolo 6,7 zl (25% bialka) a ta makrelka 2,6 (20% bialka).
Serio: kalkulowalem rozne zarcie i odzywki bialkowe i czysta proteina z tej ryby wychodzi nawet taniej niz bialko sojowe olimpa

civic

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
tanie puszki se bllleeeee

ser bialy na mnie na zle wplywa wiec dla mnie odpada (wiem ze ne jestem sam to swoja droga)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko OXY-GEN

Następny temat

NITROBOLON

electro
Polecane artykuły