SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co jeść od razu po treningu???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
Wiadomo, że po treningu trzeba w ciągu 30 minut zjeść węglowodany, żeby uzupełnić straty glikogenu podczas treningu. W jakiej formie najlepiej je przyjąć? Owoce? Ziemniaki? Ryż? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4529
Glukoza
1

(L)-To My

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12676
numer 1-carbo potem w kolejnosci glukoza,miód,wafle ryzowe
Weglowodany proste po treningu przyjmujemy w dawce 0.5g/kg masy miesniowej

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4529
Protein, a jak się oblicza masę mięśniową ??

(L)-To My

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Masy ciała Miesniowa mozna policzyc, obliczajac zawartosc tluszczu w organizmie

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-05-09 17:02:48

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12676
aahhh...nie łap mnie za jezyk
Oczywiscie,ze chodzi o mase ciała,dzieki za poprawke

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 220
tak chyba tez nie policzysz masy miesniowej bo cialo to nie tylko tluszcz i miesnie ale i np. kosci.... :P

Beware of your words for they become your actions...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
a po co to liczyc?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
Co zawiera najwięcej glukozy oprócz odżywki carbo? Mogą być wafle z miodem?
1

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 344 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14809
najwiecej glukozy zawiera glukoza :-% taka w proszku ze spozywczaka

Iam going to stay young until I die.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
No dobra, a z takich normalnych produktów?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jeść ?

Następny temat

Dieta do oceny-MASA

electro
Polecane artykuły