SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile płacicie za siłke?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1523
Ile w Waszych miastach kosztuje siłownia - u mnie 5 zeta za cały dzień albo 50 za cały miech - a u Was ?

Początkujący :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 44616
ja place 30zl chodzisz ile chcesz. A jak jestem w rodzinnej miescinie to silka na osirze na prawde porzadnie wyposazona 15zl miesiac ze znizka dla studenta:)
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
5zł za jedno wejscie
30zł - 2 wejscia w tygodniu
35zł - 3 wejscia w tyg.
40zł - bez ograniczeń, czyli max. 5 razy * tyg. poniewaz niestety w sob i niedziele moja silownia jest zamknieta

ja płacę 35 i chodzę 4 razy w tyg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
A ja nic nie place
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2254 Napisanych postów 9143 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 474428
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
ja ściągam haracze wiec mam za free

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
andrewipaj Mistrz Polski w TS
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15422
5zl jedno wejscie
25zl dwa wejscia
30 trzy wejscia

a dalej nie pamietam:] ale chyba 38zl 6X
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1523
banan - czyli 5 razy w tygodniu za 40 zł - to u mnie jest nawet tanio... bo u mnie 50 dych za cały miech bez ograniczen

Początkujący :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4214
4zl jednorazowe wejscie
20 zl dla osob uczacych sie 5 razy w tygodniu
25 dla nieuczacych sie 5 razy w tygodniu
55 zl karnet na 3 miechy dla uczacych sie i 60 dla nieuczacych sie

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
Nic nie płace.Moja siłownia ma wymiary 2 x 1m <lol> i mieści się w mojej sypialni

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 518
30zl

Mozemy isc do mnie,mozemy isc do mnie ale po 12 jakby cos to jestescie z wawy

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
agizek ty mnie nie rozumiesz
40zł za 5razy w tygodniu ale na MIESIĄC...przeciez inaczej by wyszlo 160 zł miesiecznie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Annus i Fazekas odpoczną...

Następny temat

Czapki z głów-Czyli Jacek Kuźmiński startuje w strongach

electro
Polecane artykuły