Hej!
Trochę tu pokręciłam z tym postem
ale co tam..
mam pytanko ad białka...
przy redukcji dla kobiety ale ćwiczącej (aeroby i silka-3 raz tydz...no, że to intensywny trening to niestety powiedzieć nie mogę
) przy całkowitym zapotrzebowaniu kcal 1500(tak mniej/wiecej
)zapotrzebowanie na białko trzeba było by ustalić na poziomie 2 g? czy może 3 będzie lepiej? czy może jeszcze inna opcja w nietreningowe zostawic 2-2,5 g, a w treningowe dni... o ile sie da wskoczyć na 3g?
Niop z gory thx za wskazówki
pozdro
madija
Trochę tu pokręciłam z tym postem
ale co tam..
mam pytanko ad białka...
przy redukcji dla kobiety ale ćwiczącej (aeroby i silka-3 raz tydz...no, że to intensywny trening to niestety powiedzieć nie mogę
) przy całkowitym zapotrzebowaniu kcal 1500(tak mniej/wiecej
)zapotrzebowanie na białko trzeba było by ustalić na poziomie 2 g? czy może 3 będzie lepiej? czy może jeszcze inna opcja w nietreningowe zostawic 2-2,5 g, a w treningowe dni... o ile sie da wskoczyć na 3g?
Niop z gory thx za wskazówki
pozdro
madija
Krzysztof Piekarz
wielkie