SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty pogate w biało!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Właśnie robię sobie dietę i z moich wyliczeń wynika, że białka mam 152/181 g. W diecie mam już takie towary bogate w białko jak jaja, mleko, serek wiejski, ser biały czy tuńczyk!!! Może te 30 g zaspokoić jakimś gainerkiem lub poprostu odżywką białkową?? Zależy mi przy diecie żeby nabrać nie tylko na masie, ale także na sile!! Co sądziecie o takim produkcie jak: Gain Bolic 4000g firmy Olimp ! On ma chyba troszke za mało kreatyny zeby nabrać na sile chociaż słyszałem, że po jego zastosowaniu ludzie mogli podnosić około 7-10 kg więcej po okresie 2 miesięcy!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 795 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5042
gainer - uzupełnienie diety, a nie na wzrost siły

jak chcesz coś na siłę to trening siłowy ew. np kreatyna jeżeli masz odpowiedni staż

do diety dorzuć pierś z kurczaka/indyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
proponuje dodać pierśi z kurczaka---to podstawowe żródło białka
gainer możesz dodać lecz wtedy musisz równiez sprawdzić swoje zapotrzebowaie na węglę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna maSa poraDzcie

Następny temat

Dieta pomozcie cs zmienic

WHEY premium