SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co stosować na siłe ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam pytanie czy na sile miesni lepsze bedzie bialko czy aminokwasy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
hmmm
jaki masz staz?? chyba nie za duzy

bialko to podstawa- na masie,rzezbie i robieniu sily

aminokwasy najlepiej sie nadajace w trakcie treningu na poprawienie sily to BCAA

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47
Napisalem z tego powodu poniewaz bralem juz aminokwasy z olipmu i sila szla mi bardzo dobrze a teraz kiedy biore bialko nie czuje prawie nic
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 113277
a trenujesz na mase czy na sile??
trenujac na mase zawsze tez troche idzie sila- moze jestes w stanie stagnacji albo nie masz diety??
dieta to podstawa a bialko jak i inne suplementy to jej uzupelnienie- wiec bez diety nie ma co liczyc na jakies spektakularne postepy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
..na siłe najlepszy jest odpowiedni trening .. odzywianie .. i regeneracja suple to tylko dodatek !!

..co do twoich poglądów /rozważan to trudno ciągle / stale nabierać siły i masy mięsniowej

Zmieniony przez - soldierr w dniu 2005-02-25 15:15:13

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
dieta + trening to podstawa i to nierozlaczna...

suple za jakis czas..

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 45379
Dżamal a jaki stosujesz plan treningowy na siłę??
może stagnacja nie jest spowodowana tym że białko nic nie daje ale plan jest nieodpowiedni

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6899
Aero2,cellpump i Rtypes pod warunkiem że masz dobrze ułożoną dietę

Podpis

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
czesc głuchy

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Rozpiska - różne rodzaje kreatyn

Następny temat

kreatyna cykl-watpliwosci

electro
Polecane artykuły