Szacuny
1
Napisanych postów
24
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
217
Witam przeszukalem atlas ćwiczen jednak nie znalazłem treningu codziennego. W zwiazku z tym iz mam duzo czasu chetnie cwicze codziennie jednak prosilbym kogos czy zna ktos dobry codzienny trening i jakies cwiczenia? z gory dziekuje sprzet jaki dysponuje to sztanga z gryfem prostym. Dobranoc
Szacuny
44
Napisanych postów
2585
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
17421
"sprzet jaki dysponuje to sztanga z gryfem prostym. " sadzac po twoim sprzecie dopiero zaczynasz przygode z silka, wiec codzienne ciwczenie jst niewskazane. Wystarczy - i bedzie to dla ciebie optymalnie jesli bedziesz ciwczyc 3-4 razy w tyg.
Szacuny
1
Napisanych postów
24
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
217
Witam ale nie rozumiem nie mozna codziennie trenowac? Czy to jest szkodliwe jesli dobrze porozkladam trening i cwiczenia beda w miare dobre do innych i nie przemeczajace na kolejny dzien? Aktualnie cwicze miesiac codziennie jest to trudne ale daje rade. oto moj trening co o nim sadzicie?
Wyciskanie sztangi na laweczce plaski 20kg 3 serie po 33 powtórzenia
Unoszenie ramion ze sztanga wzdluz tulowia 2 serue po 8,10, 12 powt
Sztrugsy 2 serie po 50 powtorzen
biceps 15 kg 2 serie po 12,15,20 powtorzen
A6W
bieganie 2 razy w tygodniu
Cwicze zeby byc duzy i dorze zbudowany
Co sadzicie o tym treningu? mam 17 lat 190 cm około 65 kg z gory dziekuje pozdrawiam
Szacuny
44
Napisanych postów
2585
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
17421
oja... stary, jaja sobie robisz w tym poscie czy serio pytasz? bo ten twoj plan jest centralnie z dupy wziety... Chcesz budowac mase czy robic rzezbe ? Po co ci tyle powtorzen 33 w seri na klate i 50 gdzies tam, to troche za duzo
Szacuny
1
Napisanych postów
24
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
217
Nie robie sobie jaj! Tego treningu nie układałem pod względem masy bądz rzeźby gdyż te treningi sotsuje sie rzadziej na mase 3 razy w tygodniu na rzezbe sie inaczej ciwczy wiem o tym. Ja tylko pytam co sadzicie o tym treningu czy beda konkretne rezultaty po nim typu lepsza sylwetka, lepsze umiesnienie itp.? Oraz czy jest dosyc rownomiernie ulozony aby nie nastapilo przetrenowanie? Moge tak cwiczyc jesli ma ktos jakies uwagi bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam
Szacuny
3
Napisanych postów
76
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
362
hi:P ostro...ale swieta prawa nic o sobie wiec nie ma co konkretnie ci napisac ale jedno mozna powiedziec ze cwiczac codziennie ty sie zajedziesz w szczegolnosci jesli ty nie masz zbyt wielkiego stazu ale jesli masz tak wielkie ambicje i chcesz na przekor wszystkiemu miec cudna zezbe czy tez sile to powodzenia ale nie nazekaj pozniej na zdrowko...bo taki codzienny trening jesli jeszcze masz zamiar cwiczyc jak niektorzy 2h-3h to ty naprawde zajedziesz sie a miesnie spalisz i nic nie bedziesz mial konkretnego:)..
Szacuny
3
Napisanych postów
76
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
362
najlepiej by miec rezultaty wybierz 3-4 dni gora a i dopasuj odpowiednio partie cwiczec 1-dzien KL-TRIC 2-BARKI-NOGI 3-PLECY-BIC-PRZEDR...zapis ogolny rozloz sobie to tak by miec jeden dzien odpoczynku np ndz.wt.czw.a co do planu to jesli chcesz zaczac to moze piew masa a to juz w niejednym poscie zawarte...luknij przegladnij aktualne napewno cos znajdziesz dla siebie a sylwetka wraz z masa bedzie...powodzonka...