SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyne - jaki plan lepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 123
czy jesli robie plan treningowy na mase i biore kreatyne to nie pojdzie ona na marne?? czy lepiej bedzie lepiej zminenic plan na sile?? prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
nie ma roznicy...podcas brania kreatyny skoczy Ci zarowno sila jak i masa Fakt faktem, ja bralem zawsze podczas cyklu masowego...a i tak najwiecej zyskiwalem na sile :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 123
Teraz wlasnie rozpoczynam cykl na mase(od pon). No i mam ulozona diete, do tego odzywke bialkowa jako uzupelnienie i carbo po treningu. Dlatego sie zastanawiam czy lepiej krete w trakcie cyklu na mase czy poczec jeszcze z 3 tyg i dopiero wtedy dorzucic krete. Moze wtedy bedzie lepszy efekt?
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
a ile masz tego bialka i carbo?? Ja mimo wszystko brałbym teraz...skoro masz carbo, to mozesz nim bez problemow popijac kretke. Białko na noc, i bedzie git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 123
500g bialka i 1000g carbo. Chyba zrobie tak jak mi radzisz. Aha i jeszcze mam problem wlanie z carbo. Jak myslisz brac 25g 15 min przed treningiem i 75g po treningu, w dni wolne 25g razem z kreatyna rano, czy moze tylko po treningu 50g?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 123
moglby m ktos odpowiedziec na pytanie? prosze jest to dla mnie wazne
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
suplemetacja okolotrenigowa w Alternatywnej Drdodze jako posat podwieszony :D
polecam :D
duzej ilosci osob pomogl juz :D
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
0.7g carbo na kazdy kg masy
rano w dni treningowe mozesz kretke brac np.z taurynką lub mnijesza ilosci carbo, a po treningu opijaj tak ok.50g carbo
w dni nietreningowe tylko raz carbo...a jak bierzesz dwa razy...to rano z carbo/tauryna, a w porze treningowej (wieczorem..nie wiem jak bierzesz) pij sama kretke
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tluszczowej - jakie suplementy do 80zl ?

Następny temat

HMB+L-Karnityna+Siłownia+[!!]Basen[!!]?

electro
Polecane artykuły