Czy moge robić w taki sposób .
Naprzykład ma ułożony plan że robie po 2 serie każdego ćwiczenia , i czy moge najpierw zrobić po jedenj seri wszyskich ćwiczeń [w takiej kolejności jakiej mam ułożone ] i jak skończe odpocząć chwile i zacząć robić po drugiej serii wszyskich ćwiczeń ?? Czy tak nie można robić?? A Może czy tak się robi ?? bo nigdzie nie mogłem znaleść?? z góry dzięki za odpowiedzi
Naprzykład ma ułożony plan że robie po 2 serie każdego ćwiczenia , i czy moge najpierw zrobić po jedenj seri wszyskich ćwiczeń [w takiej kolejności jakiej mam ułożone ] i jak skończe odpocząć chwile i zacząć robić po drugiej serii wszyskich ćwiczeń ?? Czy tak nie można robić?? A Może czy tak się robi ?? bo nigdzie nie mogłem znaleść?? z góry dzięki za odpowiedzi
WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/
Krzysztof Piekarz
