SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przeplatanie ćwiczeń ??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
Czy moge robić w taki sposób .
Naprzykład ma ułożony plan że robie po 2 serie każdego ćwiczenia , i czy moge najpierw zrobić po jedenj seri wszyskich ćwiczeń [w takiej kolejności jakiej mam ułożone ] i jak skończe odpocząć chwile i zacząć robić po drugiej serii wszyskich ćwiczeń ?? Czy tak nie można robić?? A Może czy tak się robi ?? bo nigdzie nie mogłem znaleść?? z góry dzięki za odpowiedzi

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10083
robiac dwie serie pod rzad np na klatke musisz pomiedzy nimi odpoczac dluzej niz gdybys robil najpierw klate pozniej plecy pozniej znowu klate itd. ==> przeplatanie stosujesz w celu skrocenia czasu treningu. na efekty to nie bedzie mialo duzego wplywu, chociaz im krotszy trening tym lepiej. pozdro

$$$

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
ćwiczenia przeplata się na partie antagonistyczne, czyli np plecy- klatka

najpierw wykonujesz ćwiczenie na klatke, następnie ćiwczenie na plecy, potem znów na klatke itd. Możesz przeplatać seriami, a możesz przeplatać ćwiczeniami.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
a nie moge robić tak naprzykład najpier wyciskanie na plaskiej [jedna seria] potem wyciskanie na skosie [jedna serie ] potem podciąganie nad rażku [jedna seria] potem wioslowanie sztangą [jedna seria ] potem wyciskanie na barki [jedna seria ] i tak dalej aż skoncze robić po jednej seri i chwile odczekac i znow zacząc po jednej seri ?? wszyskich ćwiczen w danej kolejności???? z góry dzięki za odpowiedzi


Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2005-01-18 15:30:59
1

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
mógł by mi ktoś odpowiedzieć??

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
ale jaki miałby być w tym cel? czemu chcesz tak robic?
niewydaje mi się, żeby cos takiego było konieczne, jak dla mnie dodatkowe zamieszanie, które nie wiele wprowadza, a ćwicząc np w dalszej kolejności biceps, osłabiasz go co w płynie na pozostałe seriie pleców.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
Celem by było mniejsze zmęczenie na treningu . Bo bardzo się męcze jak wykonuje naprzykład jedna serie na płaskiej za chiwle na skosie i znów na płaskiej , poprostu nie daje rady tak robić i Dlatego chciałem tak robić jak wyżej pisałem

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
ok, wiec proponuje żebyś przeplatał tylko plecy z klatką i biceps z triceps. Inne partie ćwicz osobno.
Podczas ćwiczenia klatki odpoczywają plecy i na odwrót, dzięki czemu trening jest bardziej efektywny. Mozesz jak już wspomniałem przeplatać serie za serie, albo ćwiczenie za ćwiczenie. Ogólnie trening ułóz- jeżeli nie masz priorytetów- od najcięższych ćwiczeń do najlżejszych

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
okej dzięki Za Pomoc Sog

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
a jak moim priorytetem sa barki i kaptury to jak mam ułożyć plan ?? Pierwsze Mam trenować barki wraz z kapturem ??

Zmieniony przez - bajanekkk w dniu 2005-01-18 20:40:08

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
to zacznij od barków, a potem daj plecy zaczynając od ćwiczenia na kaptury i od razu potem daj klate i zrób przeplatanie. Jeżeli niebedziesz dawał rady, z kolejnymi partiami to zmniejsz ich intensywość- liczba serii, czyli dostosuj trening do priorytetów
1

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8239 Napisanych postów 7173 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62769
okej dziękówa

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj HST do Waszej oceny

Następny temat

HST POMOCY !

electro
Polecane artykuły