siema!slyszalem ze jest jakis nowy suplement ktory zwieksza wytwarzanie hormonu wzrostu. czy to prawda??
http://www.sfd.pl/Wysu_-_budowanie_formy:_-_nowe_str.10_/_14_/_17-t435427-s33.html - aktualna forma
http://www.sfd.pl/Wysu_/_Mój_Dziennik_Trenigowy,_po_prostu:-_-t477506.html - moj dziennik treningowy
Krzysztof Piekarz

