SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

do fuckmastera

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2237
slyszalem ze ejstes njednen zlepszych jak chodzi o ukladnie treningu mam prosbe dalo by rade ulozyc mi trenin na sile i mase na klatke piersiowa mam duzo obciazenia i laweczke dwu poizomowa i hantle cwicze od 5 lat zgory dziekuje

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
hehe ne takie proste
trening nie uklada sie na jakas grupe ale na cale cialo to1
2 ze nic o tobie nie wiem.
podaj swoj"
staz na silowni,
wiek wage wzrost, masz diete? jak wygladal poprzedni trening, czy byl cyk regenracyyjny [kiedy]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4142
Cwiczysz 5 lat i nie potrafisz ulozyc planu?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2237
nie chce byc nie mily ale to post do f***mastera wiec nie wtracaj sie ok a wiec tak waze 85 jak zaczyanlem to wazylem 53 kg jakies 5 lat temu nie bralem kosow tylko winstrol w tabletkach na sile bo jestem slaby diete mam cwiczylem pon sroda piatek niedziale wtorek itp robilem klatke biceps potem barki triceps i plecy 3 dnia trenigowego diete mam chodz studuje medycyne wiec ciezko u mnie o spokony sen na klatke nas erie terraz pykam zalezy od dnia ok 85 lub 90 kg na serie po 5 seri i wszytkie od 8 do 10n razy w czesnie mojej akriery bedac szczery pilem palilem zjare wciaglem jadlem tabletki chorowalem wiec spadalem i znow zyskiwalem mase i sile i tak kilka razy w tym roku jestem juz czysty jak lza nie chorowalem chodze na bjj trenuje w garazu ale dobre warunki mam lawke dwa poizomy i dyzo ciezaru wolnego plus hantle i 4 rozne sztangi to wszytko o mnie w skrocei tearz chce zyskac do 90kg masy i troche sily bo nie chce zrec koksu bardzo dziekuje nie robie nog ale mam silne bo jezdze na rowerze i basenik

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a jak z cyklem regernacyjnym? bez dbania o nie nie masz duzych szans na przyrosty.
ja tam bym cwiczyl nogi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 8489 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 129311
"nie brałem koksów tylko winstrol w tabletkach"
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6229

Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2237
no dobra to mi akurat koks dobra nie mam pojecia co to cykle regenracyjne jestem zioeny chialem poczytac na te tematy ale tego jest tyle ze aj sie gubie

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
spoko od tego tu jestesmy.
wiec najpierw propnuje cyk lregneracyjny

kilka słów o regeneracji
arty:
aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/  - by michail
atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/  - by michail

przykladowa rozpiska ( 2 warianty)

(1)
ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

(2)
grupa 1x tydzien (trening dzielony)

ZAŁOŻENIA:


Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS góra)
grzbiet- góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury) dół- prostowniki-1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
(przedramiona- 1 podstawowe - opcjonalne)

OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN
LICZBA SERII MAX 3-4 , powtórzeń 12-15 (pamiętając o zapasie powtórzen)


skompletowane by faku
==
reszta za chwile
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan po HST

Następny temat

Kontuzja.. :-/

electro
Polecane artykuły