"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"
...
slyszalem ze ejstes njednen zlepszych jak chodzi o ukladnie treningu mam prosbe dalo by rade ulozyc mi trenin na sile i mase na klatke piersiowa mam duzo obciazenia i laweczke dwu poizomowa i hantle cwicze od 5 lat zgory dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
hehe ne takie proste
trening nie uklada sie na jakas grupe ale na cale cialo to1
2 ze nic o tobie nie wiem.
podaj swoj"
staz na silowni,
wiek wage wzrost, masz diete? jak wygladal poprzedni trening, czy byl cyk regenracyyjny [kiedy]
trening nie uklada sie na jakas grupe ale na cale cialo to1
2 ze nic o tobie nie wiem.
podaj swoj"
staz na silowni,
wiek wage wzrost, masz diete? jak wygladal poprzedni trening, czy byl cyk regenracyyjny [kiedy]
...
nie chce byc nie mily ale to post do f***mastera wiec nie wtracaj sie ok a wiec tak waze 85 jak zaczyanlem to wazylem 53 kg jakies 5 lat temu nie bralem kosow tylko winstrol w tabletkach na sile bo jestem slaby diete mam cwiczylem pon sroda piatek niedziale wtorek itp robilem klatke biceps potem barki triceps i plecy 3 dnia trenigowego diete mam chodz studuje medycyne wiec ciezko u mnie o spokony sen na klatke nas erie terraz pykam zalezy od dnia ok 85 lub 90 kg na serie po 5 seri i wszytkie od 8 do 10n razy w czesnie mojej akriery bedac szczery pilem palilem zjare wciaglem jadlem tabletki chorowalem wiec spadalem i znow zyskiwalem mase i sile i tak kilka razy w tym roku jestem juz czysty jak lza nie chorowalem chodze na bjj trenuje w garazu ale dobre warunki mam lawke dwa poizomy i dyzo ciezaru wolnego plus hantle i 4 rozne sztangi to wszytko o mnie w skrocei tearz chce zyskac do 90kg masy i troche sily bo nie chce zrec koksu bardzo dziekuje nie robie nog ale mam silne bo jezdze na rowerze i basenik
"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"
...
a jak z cyklem regernacyjnym? bez dbania o nie nie masz duzych szans na przyrosty.
ja tam bym cwiczyl nogi
ja tam bym cwiczyl nogi
...
www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
...
Właśnie obraziłem Twoje uczucia religijne
...
http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/ <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>
...
no dobra to mi akurat koks dobra nie mam pojecia co to cykle regenracyjne jestem zioeny chialem poczytac na te tematy ale tego jest tyle ze aj sie gubie
"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"
...
spoko od tego tu jestesmy.
wiec najpierw propnuje cyk lregneracyjny
kilka słów o regeneracji
arty:
aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/ - by michail
atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - by michail
przykladowa rozpiska ( 2 warianty)
(1)
ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
(2)
grupa 1x tydzien (trening dzielony)
ZAŁOŻENIA:
Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS góra)
grzbiet- góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury) dół- prostowniki-1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
(przedramiona- 1 podstawowe - opcjonalne)
OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN
LICZBA SERII MAX 3-4 , powtórzeń 12-15 (pamiętając o zapasie powtórzen)
skompletowane by faku
==
reszta za chwile
wiec najpierw propnuje cyk lregneracyjny
kilka słów o regeneracji
arty:
aktywna regeracja https://www.sfd.pl/temat133140/ - by michail
atlas http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - by michail
przykladowa rozpiska ( 2 warianty)
(1)
ACT https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
(2)
grupa 1x tydzien (trening dzielony)
ZAŁOŻENIA:
Klatka-2 postawowe (PŁASKO+SKOS góra)
grzbiet- góra- postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury) dół- prostowniki-1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę
tricepsy-1 postawowe
bicepsy-1 postawowe
(przedramiona- 1 podstawowe - opcjonalne)
OBCIĄŻENIA DOBIERAMY TAK, ABY W PIERWSZYCH SERIACH ZAPAS WYNOSIŁ 3-5 POWTÓRZEN
LICZBA SERII MAX 3-4 , powtórzeń 12-15 (pamiętając o zapasie powtórzen)
skompletowane by faku
==
reszta za chwile
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
